Edward Norton

e ona bakarsanız renee zellweger de bridget jones'un günlüğü filmleri için -ki düşünün 2 ayrı tarihte- 15 er kilo aldı.tabii kilo başına 2 milyon dolarıda kapmış o ayrı... =)

yeni nesil aktörler(gerçi ne kadar yeni nesil denir 10 yıldır etrafta) arasından johnny depp ile birlikte en yetenekli bulduğum aktör...richard gere ile oynadığı ilk filmi "primal fear" da performansıyla richard gere i gölgede bırakmış, ileride sinemadaki sayılı aktörlerden olacağının sinyallerini vermiştir....

prodüktörlüğünü kendisinin yaptığı aşk denizi diye bir filmi varki izlerken en çok sıkıldığım filmlerden biridir.ama genel anlamda severim bu adamı.zaten dün akşam 25. saat i dvd de yine izledimde baya iyi film!!!!

prodüktörlüğünü kendisinin yaptığı aşk denizi diye bir filmi varki izlerken en çok sıkıldığım filmlerden biridir.ama genel anlamda severim bu adamı.zaten dün akşam 25. saat i dvd de yine izledimde baya iyi film!!!!

Yaklaşık yarım saat içinde :) Bu arada ayna sahnesi bence sinema tarihine geçecek sahnelerden biridir. Bir de Good Will Hunting'deki iş mülakatı sahnesi vardır kanımca bu sahne kadar harika olan. Yumruk gibi sahneler.

25.saatte iki kilit bölüm vardır zaten
birincisi monty'nin (edward norton) aynadaki monologu, diğeri de en sonunda babasının (brian cox) en sonunda söylediği sözler...
yoksa ben bazı sahnelerde uyumuştum açıkçası:)
edward norton'a gelince..
zaten ona söyleyecek lafım yok, bir insan oynadığı karakterlerle bu kadar mı bütünleşir, hangi filmini izlesem ona asla "edward norton" olarak bakamıyorum
helal olsun
bu arada naomi watts'la da "the printed veil" isminde bir filmi geliyor

ya edward norton a hiç bişi denebileceğini sanmıorum oyunculukta benim idolümdür zaten kendisi izlemediğim 3 filmi kaldı zaten onları da en kısa zamanda bulacam tabii ki bi kere ilk hollywood yapımı filmiyle oscar adayı olmuş birinden bahsediyoruz burda ve de her film de kendi oyunculuğunu ön plana çıkartabilen yani herkese beğendirebilen bi oyuncu daha ne denilebilir ki

lovecraft demiş ki:
Bu arada ayna sahnesi bence sinema tarihine geçecek sahnelerden biridir.
O sahne harikadır yaa! sinema tarihinde Edward dan başka kimseye verilemez zaten bu roller!

lovecraft demiş ki:
Bir de Good Will Hunting'deki iş mülakatı sahnesi vardır kanımca bu sahne kadar harika olan.
Hehe :) o sahneyi ilk seyreden eminim altyazıyı okuymadığı bir kaç kelime vardır!

Edwart Norton'u sevsem de bu kararı pek beğenmedim, zira Eric Bana Hulk rolüne çok yakışmıştı. Yeni film, The Incredible Hulk filminde de onun oynamasını dilerdim.

Geri