Ayşegül İnci(Eskişehir)

Bir gün biri bak böyle bir şeyler var diyip bilgisayarıma demolar indirdi dinledim baktım çok bir şeyi beğenmeyen burnu havada ben beğendim:) müzik ve sözlerin tutunuşu birbirine vokal tarzı gerçekten güzel... Demolarını çok dinledim, canlı performansını dinlemeye gitmek istiyorum, umutluyum canlı da dinlemeye gideceğim:) oldukça iyi bir vokal ve bass gitarist, farklı ve güzel bir müziği var başarılar diliyorum...

Ayşegül umarım İstanbul'da herşey istediğiniz gibi olur.Az önce Yuxexes'te senden bahsettiler hatta tam uyuma esnasında senden bahsedilince birden böyle kendime geldim :D :D stüdyoda karşılaşmıştık bahsetmiştin "Rock'n Dark Express"'deki başarından.Tekrar tebrik ederim,başarının devamını dilerim ;)

aysegul, birinci olmusun carsamba gunu yuxexes'te izledim tebrik ederim basarilarinin devamini dilerim.
albumun cikar umarim en yakin zamanda doya doya dinleriz

Ayşegül İnci@Eskişehir Hayal

Ayşegül İnci Eskişehir Hayal'de... Herkesi bekleriz... 8)

Yer : Eskişehir Hayal
Tarih : 20 Şubat 2007
Saat : 23:00
Giriş : 2 içki+giriş 7.5 ytl

Rock'n Dark Expressten birkaç fotoğraf...

608_1173470612.jpg

[/img]

besteler falan çok güzelde şu saçlar çok itici ya.hani yanlış anlaşılmakta istemem ama birilerininde bu şeyleri söylemesi lazım.(sonuçta görünümde son derece önemlidir sahne işlerinde,şov dünyasında)

Cem Adrian & Ayşegül İnci@Eskişehir Hayal

Cem Adrian & Ayşegül İnci@Eskişehir Hayal

Tarih:15 Mart Perşembe 2007
Saat:21:30
Giriş: 15ytl

Sevgili Ayşegül.

Şu saç konusuna maalesef katılıyorum. Kadınlarımızın sarı saç takıntısını bir türlü anlamıyorum. Bence doğal rengi herkese en çok yakışandır ama elbette sonuçta bu senin tercihin.

Müziğin arasında bu konuya değinmek biraz gereksiz görünebilir ama "severcik"in dediği gibi şu anda "Cilalı İmaj Devri"nde yaşadığımız için bu konuların göz ardı edilmemesi gerekiyor.
Sen hoş bir bayansın ve kendine yakışanı elbet bulursun.

Perşembe sana ve bizimkilere başarılar :)

Görüşmek üzere
Murat

9.İstanbul Rock Festivali'de program belli oldu.

Ayşegül İnci 18 Nisan Çarşamba günü saat:15:00'te sahnede...

Festival programı şu şekilde:

icerik_program.jpg

Ayşegül İnci@Biziz Bar-Ankara

Ayşegül İnci@Biziz Bar-ANKARA

Yer : Tunalı Biziz
Tarih : 13 Nisan 2007 Cuma
Saat : 21:00
Giriş : 10 ytl

Re: Ayşegül İnci@Biziz Bar-Ankara

barlow demiş ki:
Ayşegül İnci@Biziz Bar-ANKARA

Yer : Tunalı Biziz
Tarih : 13 Nisan 2007 Cuma
Saat : 21:00
Giriş : 10 ytl

Biziz'de başarılar. Aynı sahneyi paylaşmak güzel olacak ;)

Bu akşam (Cuma) herkesi Biziz'e bekleriz.
21:00 Ayşegül İnci
00:30 KAKAO

Görüşmek üzere
MG

Geri