Patetik İdea (Klasik Rock) - Ankara

:) Eh Sercan yakın tarih dedikten sonra onu yalancı çıkarmak olmazdı tabiki...

Arkadaşlar 6 Eylül Çarşamba günü,

Saat: 21:00' de,

İF Rock Bar' da konserimiz var...

Girişler ücretsiz...

Hepinizi bekleriz...

Arkadaşlar patetik idea, grup web sitesinide de büyük ölçüde hazırladı...

Grup elemanlarının resimleri, grup hakkında bilgiler, çay yolu ve biziz konserlerimizden fotoğrafların bulunduğu sitemizin adressi: http://patetikidea.rockmekan.com

Çok kısa bir zaman içinde yeni konser resimleri ve bir bestemizin kaydınıda sitemizde yayınlayack ve içeriği daha da genişleteceğiz... Sadece çok çok az bir zaman sonra...

989_1157452750.jpg

Bu arada unutmadan kısa da bir hatırlatmam olacak...
Bugün (6 Eylül çarşamba) akşam IF Performance Hall da,

saat 21:00 de sahnedeyiz...

Hepinizi orda görmek istiyoruz...

Arkadaşlar hemen geldim konserden sonra hevesle eleştirimi yazıyorum =) İlk defa izledim patetik ideayı ve gerçekten çok keyifli bir konserdi kaliteli müzik yapıyorlar.. Elemanlar desen zaten çok kral adamlar:D Başarılar diliyorum.. =)

Merhaba arkadaslar. Grubumuza, gerek konserimize gelerek, gerekse buradan verdiginiz desteklerden dolayi hepinize cok tesekkurler. Bana soylediginiz iltifatlardan dolayi da kisisel olarak tesekkur ediyorum. Bu gece de her birimiz cok emek sarfettik ve bunlarin urunu olarak, umariz ki begendiginiz, bu konser ortaya cikti. En yakin zamanda tekrar karsinizda olmaya calisacagiz, hepinizi konserlerimize bekleriz :)

Vay bee sizi google da mı bulajaktım.

yigom tapıyorum sana gölge konseriniz dısında tüm konserlerinize geldim... ve sana aşııım ben. :oops: Beni tanımıyosun, tesadufen bizizdeki konserinizde gormustum seni ve grubunu ilk defa.

Herkes Giray'a yazmıs gercekten iyiydi hepiniz çok iyiydiniz özellikle can herzaman olduğu gibi ağlattı bası....

ama seeeeeeeennnnnnn........
sen çok başkaydın... herşeyinle

Tüm şarkılar çok iyiydi (yine) Millet pek farketmemiş olsa da "Flying" de beni benden aldın resmen.

googlea rasgele yazdım grubun adını burayı buldum. iyikide buldum oh be döktüm içimi.

Bu gruba dikkat Ankaralı grup adı altında sahneye cıkan "alternatif soytarılardan" özenti metalcilerden kat kat iyiler.

Sizi seviyorum.
Yigom ama sana tapıyorum.

Hepsi Süperler canım Hey You nun başındaki bas solonda çok etkileyiciydi can... Yiğit sende Flying de Sesini gösterdin herkes öyle güzel söyleyemez o şarkıyı ;)

Konserimize gelen ve bizlere beğenilerini ileten tüm arkadaşlarımıza ve konserimizde emeği geçen dostum Adilcan'a çok teşekkürler...

Gelemeyen arkadaşlarımızıda artık bir dahaki konserimizde görmeyi ve yorumlarını almayı gerçekten isteriz...

Kitiocean sanada tatlı iltifatların için teşekkürler...

Arkadaşlar 16 Eylül Cumartesi günü...

IF Performance Hall da saat 14:00 - 19:00 saatleri arasında düzenlenecek olan etkinlik kapsamında biz de sahnede olacağız ve bir konser vereceğiz...

Hepinizi orda görmek isteriz....

Geri