Patetik İdea (Klasik Rock) - Ankara

arkadaşlar dip bardaki konsere geldiğiniz ve bizi dinlediğiniz için çok teşekkürler, o gün ortam da dinleyici de çıkan diğer gruplar da çok iiydi. şahsen dinleyenler kadar eğlendim sahnede 🙂 umarım gölge bardaki konser de en az o kadar iyi olur. hepinizi beklioruz...

Ehehe 😆 Can valla abi özlettin kendi ortamlarda 😛 Bi Patetik İdea konserinde en önde olalım birlikte takılalım özledim valla 🙂 Nese arkadaşlar başarılar konserde görüşmek üzere...

Kayıtlarımız var ancak bunlar ilk zamanlarda ne yaptığımızı görmek amacıyla aldığımız hücum kayıtlar haliyle kaliteleri düşük ayrıca (isim vermeyeyim) kaydı yaptığımız stüdyonun da mastering ve mikrofonlama konusundaki amatörlüğüde cabası...

Ancak, akşam konserlerimize gelenler bilirler, "Hikaye" adlı bestemizi güzel bir kanal kayıtla sizlere sunacağız... Tam zamanını veremiyorum ama fazla uzun sürmeyecek diye tahmin ediyorum...

NOT: Bu cumartesi (7 Ekim) patetik idea Gölge Bar (Tunalı) 'da olacak... Bu organizasyon dahilinde RUJ, KÜL ve ÇIKMAZ SOKAK gruplarınıda izleyebilirsiniz...

aşkım sercan
kalplerimiz karsıymıs senln
biliyorum aynı gunde
cıkıcaz sahneye
kalbim hep senle
bunu sakın unutma

arkadaslar aynı gün farklı sahneleri paylascaz umarım konser bitince sizinkine yetişmeye çalışcaz yıkın golgeyi patetik gecti burdan desinler tunalı inlesin hueyat

yaa arkadaslar konsere gelemedim kusra bakmayın yaa işim çıktı orada olmayı çok isterdim neyse siz dağatmışsınızdır ortalığıkesin şüphem yokk... kendinize ii bakın

Selamlar

Yav bence bu kadar sık konser yapmak seyirci sayısı ve grup açısından hoş birşey değil.

Sanırım konser grupları her konsere çok iyi hazırlanmalı ve repertuarlarını en az %50 oranında yenilemeli.
Beste grupları için durum farklı çünkü her seferinde 10 yeni beste çalmak zor iş. Zaten besteleri tanıtmak başlı başına bir olay. Zaman ister.

Ama bar grubu olana kadar yorum çalan konser grupları araya zaman koymalı ve repertuarlarını yenilemeliler ki seyirci gidince yeni şeyler duyacağını bilsin.

Benden tavsiye
Sevgiler
MG

beyler sahne performansınızı çok beğendim grubunuz iyi elemanlardan kurulmuş bi grup adilcan we yiğit'in performanslarını özellikle beğendim diğer arkadaşlar da çok iyiydiler seyirci biraz daha çok olsaydı daha güzel olurdu nese başarılarınızın dewamını dilerim... bigün aynı sahnede çalarız umarım...

Tavsiyelerin için çok teşekkürler Murat...

Zaten biz de bu konu üzerinde düşündük ve bir süre konser yapmama kararı aldık... Hem reperuarımıza daha fazla yeni parça eklemek hem de yeni elemanımız Adilcan'ın da daha rahat çalışabilmesi için böyle bir karara vardık. Tavsiyelerin için tekrar teşekkürler...

maresalx; bozulan sadece bizim sitemiz değil bir kaç gündür anatolianrock.com da bir arıza vardı giriş yapılamıyordu bugunde böyle bir hata ortaya çıkmış... Şu anda anatolianrock, rockmekan vs.. uzantılı hiç bir grup sitesi çalışmıyor... Sorun bizim değil sistemin yani...

Güzel yorumların için çok teşekkürler Cem. Haklısın seyirci biraz daha olsaydı daha eğlenceli olabilirdi. Umarım aynı sahnede çalarız. Çok teşekkürler.

bayram2.jpg

🙂 Arkadaslar bu guzel ve dusunceli davranisinizdan dolayi cok tesekkurler. Cok hos olmus gercekten, bizde butun Kakao grubunun seker bayramini kutluyoruz. Gorusmek uzere... 😉

Olusan zaman problemlerinden dolayi Adilcan'la yollarimiz ayrilmis bulunmaktadir. Bu zamana kadarki birlikteligimizden oturu kendisine tesekkur ediyor, bundan sonraki projelerinde de basarilar diliyoruz.

Yeni gitarist arayislarimiz basladi. Umariz en yakin zamanda tekrar karsinizda oluruz...

Evet ya okul işi olayları bozdu.. Yiğit, Can ve Giray gibi arkadaşlarımla aynı sahnede olmak güzeldi Sercanla zaten bambaşka 🙂 kendilerinede teşekkür ederim herşey için hala yanınızdaym unutmayın görüşmek üzere arkadaşlar...

Geri