Fender Gitarım Ne Kadar Eder

Sen onu birak @kogan sen ince acilmis lahmacun gibi leziz gitari niye satiyon sakin gitarcilik buraya kadar demeyesin? O kadar mesaj trafigini helal etmem valla.

Urfa dağları, Suriye kıyılarında görev yaptığımdan gitarı kıyıp da yanımda götüremiyorum. Araba almam da gerekiyor. Hem bana maddi destek sağlar, hem de evde durmaz düzenli olarak bakımları yapılır ve çalınır diye satışa koydum. Ha şöyle bir durum da var; benim bu gitarı alırken ne kadar özen gösterdiğimi ve uğraştığımı belki de en iyi sen biliyorsun. Bu nedenle yazdığım fiyata satılırsa satılır, satılmazsa hiç gitara ziyan edemem mantığındayım. Israrcı değilim, sabit bir fiyat belirledim. Gitar çok güzel, bu fiyata yerine alacağım her gitar da böyle çıkmaz açık konuşmak gerekirse. Öyle işte abi, sözün özü düzenli hayata geçiş aşamasındaki bocalamalarımın bir sonucu bu gitarın satılığa çıkması.

Abi Brad Pitt olsa kac yazar George Lynch signicir
gitarima benden baska bir tek George Lynch dokundu bu
is tiple olmaz, ama yurekle olur, ferasetle olur, kefenini giyip cikmakla soora cep telefonuna amfi kaydedip foruma koymakla olur, forum ici istisare mekanizmalarini calistirip vatandasin teveccuhunu kazanmakla olur, ici peynir gibi delikli gibsonlari savunan guruha one munut demekle olur misal @hackeiommi abim, ki o da kendi sinifinda bir corc kuluni sayilir,, istedigi kadar eller mesela...Ben elletirim.

Krali gelse van minüt´in alasi cekerim sorun degil ama ben elletmem stratimi her önune gelene.
At hirsizi olani var, muzik aletine odun gözuyle bakan, o eller ile okeye cift cakan var, parmagi tellerden degil kumandadan nasir tutan var.
O eller ile hem kul hakki yiyen hem gunaha bulasan var. Vebali agir olur, sirat köprusunde bu kadar kirlenmis bir stratin agirligi 59 les paul´dan agir olur...
Sagol kalsin :)
Sahsiyeti kendine has kilan, sahsi varliklarimizdir azizim...

Ellerim, ben Metallica'nın ilk Türkiye konserinde millete kafa ata ata en öne geçip, Hetfield'dan el almış adamım :)

Bence satma. İstediğin fiyatı koy, birileri çıkıp mutlaka "yha dostum, pu thüshük model pi qitar, pin papel veririm" veya "Pampuçyo, Sügüer gitar, MG10 amfi artı üstüne 700 lira, ok?" diye mesaj atıp saç baş yolduracaktır. Yıpratma kendini boşuna.

Ya arkadas sen desene el aldigini o adamdan, dua et o konserde adamlar gaza gelip elini koparmamislar heyecandan...
Tek kollu gitaristin huznu dramatik olur :(

Valla daha bugün Fender USA STD'e karşı birebir Epiphone LP takas teklifi aldım. Çok özelmiş, eski Gibsonların üretildiği Kore fabrikasında üretilmiş, manyetikleri son mohikanmş filan. :D Bir keresinde de 10 parçalı bir takas teklifi aldım, her ürünün yanında bir "ama" vardı. Örneğin: "2 tane blackberry bilmem kaç ama ekranı kırık", "hp çift çekirdek laptop ama mainboard bozuk", çalışmıyor. Ben sana hepsini vereyim kardeş, gitarla takas yapalım denildi. Yani tam "little by little into the middle" durumuydu. :) Takas efsaneleri hakikatten bitmez.

@CoolDoG o değil de senin gitarda da var bir uğursuzluk satılmadı gitti. :D

Birinin ahını aldık valla. 2 ay önce bir arkadaşla anlaştık, 2750 TL'e almayı kabul etti, konuştuk ettik filan, adam öyle bir kararlı ki ilanları kaldır, yarın kesin geliyorum filan dedi. Ondan sonra ben kıyamadım gitara, bir de arkadaşla son bir karşılıklı çalmıştık, o da kafayı mı yedin bu satılır mı filan diyip kanıma girdi, ben de bir anda vazgeçtim. Arkadaşa da kusura bakma dedik, özür diledik bol bol ama demez olaydım. Adamın ahı üstümüzde kaldı yahu. Valla pişman oldum, sonrasında daha iyisini de buldum, satın aldım filan, bunu da tekrardan satışa çıkarttım ama ııh ıh, gelen giden yok bu aralar. Şans işte. Anca Epiphone teklifi alıyorum bu aralar. :)

Birinin ahını aldık valla. 2 ay önce bir arkadaşla anlaştık, 2750 TL'e almayı kabul etti, konuştuk ettik filan, adam öyle bir kararlı ki ilanları kaldır, yarın kesin geliyorum filan dedi. Ondan sonra ben kıyamadım gitara, bir de arkadaşla son bir karşılıklı çalmıştık, o da kafayı mı yedin bu satılır mı filan diyip kanıma girdi, ben de bir anda vazgeçtim. Arkadaşa da kusura bakma dedik, özür diledik bol bol ama demez olaydım. Adamın ahı üstümüzde kaldı yahu. Valla pişman oldum, sonrasında daha iyisini de buldum, satın aldım filan, bunu da tekrardan satışa çıkarttım ama ııh ıh, gelen giden yok bu aralar. Şans işte. Anca Epiphone teklifi alıyorum bu aralar. :)
Yahu ne zaman sahibinden'e girsem senin gitar. Fiyat düşüyor, düşüyor, düşüyor, öldü düşürme artık diyorum içimden artık o derece. :D 2.750 çok iyi fiyatmış aslında keşke satsaydın, ama gerçekten ciddi ciddi ahını almışsın o alıcının. :)

Yahu ne zaman sahibinden'e girsem senin gitar. Fiyat düşüyor, düşüyor, düşüyor, öldü düşürme artık diyorum içimden artık o derece. :D 2.750 çok iyi fiyatmış aslında keşke satsaydın, ama gerçekten ciddi ciddi ahını almışsın o alıcının. :)

Hırs yaptım, ondan görüyorsun bu aralar ilanı devamlı, alacağım başka bir gitar var, deli oldum yahu. İlanı ilk çıkarttığımda deli teklif alıyordum, güzel takas önerileri geliyordu. 2450 tL teklif geldi, kabul etmedim, her gün biri telefon ediyordu filan. Bu üstteki olay da hemen 1 ay sonra yaşandı ama gel gör ki şu an tık yok, basireti bağlandı gitarın. Bir de cillop gibi, çizik yok üstünde, hayret ediyorum. Fiyat 2150 tL oldu düşün, arayan yok (reklam yapıyorum çaktırmadan) Ramazan da geldi, artık umudumuz Eylül'e. :D Tabii ölücüler hep aramızda, 1000 TL vereyimciler var, onlara cevap dahi yazmıyorum.

Hırs yaptım, ondan görüyorsun bu aralar ilanı devamlı, alacağım başka bir gitar var, deli oldum yahu. İlanı ilk çıkarttığımda deli teklif alıyordum, güzel takas önerileri geliyordu. 2450 tL teklif geldi, kabul etmedim, her gün biri telefon ediyordu filan. Bu üstteki olay da hemen 1 ay sonra yaşandı ama gel gör ki şu an tık yok, basireti bağlandı gitarın. Bir de cillop gibi, çizik yok üstünde, hayret ediyorum. Fiyat 2150 tL oldu düşün, arayan yok (reklam yapıyorum çaktırmadan) Ramazan da geldi, artık umudumuz Eylül'e. :D Tabii ölücüler hep aramızda, 1000 TL vereyimciler var, onlara cevap dahi yazmıyorum.
Bence şu sıra piyasa durgun, ondan teklifler kaybolmuştur. Bir de yazması absürt kaçacak ama senin gitarın yüzü eskidi artık sürekli listelerde görmekten. :D

Ammada merak ettim arkadas.
Su ilanin linkini ver hele, bizde göz hakkimiz alalim...

İlan içeriğimde mevcut, nickimden gidebilirsin, burada daha reklam yapmayalım. :)
Nerden baslasam bilemiyorum
Önce böyle gitari sattigin yada daha dogrusu satmaya calistigin icin, insallah bu yaz karpuzsuz kalirsinda aklina basina gelir
Bu fiyata bu gitari bulupta alabilecekken almayanlar kamiller ise insallah ömur boyu karpuzsuz kalirlar, hep keleklere denk gelirler...
Amin

(Ramazan önce son cikista da beddua mi ederim:) )

Geri