Line 6 - Spider II

Aranızda hiç kullanan varmı? Hakkında biraz bilgi rica ediyorum.. Line 6 in sitesinden görüldüğü kadarıyla oldukça hoş birşey gibi gözüküyor ama sonuçta o da ayın görünen kısımı... Ya da Line 6'in başka amfi çeşitleri hakkında bilgi sahibi olan varsa ve paylaşırsa çok mesud olacam..

geçenlerde... geçenlerde dediğim 2 ay falan oluyo
alım satım bölümünde bu amfi satılıyodu orda bununla ilgili baya yorum vardı bi bak bulursun belki

ustune bastin ayagini kaldir
benim amfim bu
spider 2 line-6 75 watt
cok memnunum, tarzimin tonlarini(speed metal) gayet iyi veriyo
7 effect ozelligi var, ayrica 4 channel memory
bass ve treble tonlari ozelikle cok guclu
amfinin kendi distortionu bile gayet iyi, pedalin yoksa uzun sure idare eder seni
clean crunch twaing blues metal ve insane secenekleri var, bu tonlarin arasinda baska tonlarda yakaliyosun
uzun lafin kisasi, alip uzerinde vakit harcanacak gayet guzel bi amfi ama dedigim ozellikler 75 watt ta var, 50 watta bazi ozelliler yok

fiyati 175$ ama Turkiye deki fiyatini bilmiyorum
linkinide bilmiyorum, gitar shop a gittim aldim:)bi google a bakmak lazim,
veya e-bay dan ucuza bulunabilir

bende 120 wattlık modelini kullanıyorum. merak ettigim bu alete effect loop yaptıran varmı? yani mumkunmudur? cunku chorus,phase... gbi efektleri berbat ve amfinin drive ni kullandıgım icin elim mahkum bunları kulanıyorum..

ya ewt drive guzel ama şu effect loop olauının olmamamsı bitiriyo beni.. hele bi de nıye hala anlamıyom speaker out da yok..ya bu fıyatta bu kapasıtede amfiye ınsan nıye effect loop ve speaker out koymaz anlamıyorum...

arkadaşlar boşuna başlık açıp kirleteyim demedim line6 spider III 75 wattlık modelleri hakkında bilgiye sahip olan varmı ve Türkiye fiyatları hakkında yakın zamanda almayı planlıyorumda ?!

Geri