Presence Gururla Sunar Ilk Tüplü Preampım"yeni Kayıt Ek

Presence Gururla Sunar ilk tüplü preampım

uzun uraşlar sonucu başardım arkadaşlar deli dehşet bir preampli yaptım her yola gelir bir tip bence çift kanal clean distortion

Fade to black intro Ve orta kısımı

Davullar ve Bass bilgisayardan

gitarlarda intro kayıtaki clean bölüm: Emg60 lambalı anfi microfonlandı

Distortionda ise:Gitar emg81-lambalı anfi-Dod FX40B EQ anfiden microfonlandı..

:arrow: www.rock724.com/Fc1.mp3

:arrow: www.rock724.com/Fc.mp3

04lr0.jpg

00jh0.jpg

001qz4.jpg

002ss9.jpg

003wv8.jpg

004bu6.jpg

005au0.jpg

Dostum tebrikler. Çok iyi birşeyler yapabilirsin uğraşırsan. Biraz daha uğraş bakalım araştır daha neler çıkartırsın. Tekrar tebrikler valla oturup geberene kadar müzikle uğraşmak isteğimi ateşleyenler arasına katıldın teşekkür ederim sana... :) :) :)

Sağlam bi kabinle dene bide bunu yapabilirsen. Bence bayağı iş görür. :) Hatta bide kabini kendin yap üstünede adını falan yaz marka olsun. Gerçekten gurur duyacağın birşey aslında. Ama bazı insanlar bunu anlamayabilir kafanı takma onlara devam et... :)

slm

koy koy önemli değil o video eski halidir şuan çınlama filan yok eyvl vileshome yüklemeye üşenmiştim bende :twisted:

eline sağlık helal olsun vallaa. videonun başı harbiden çok komik be abi :D

video da ses biraz daha güzel gibi geldi. yani aktif gitar kayıtlarını indirdim ki zaten pasifte hata var. bu kayıtlarda sanki analog pedalı mixere girmişin gibi bi ses var anlamadım..??? çünkü belli bi süre tek pedalımı mixerlere girmek zorunda kalmıştım!! bu ses tonu vardı hep!unutamam bu tonları..ordan direk dikkatimi çekti...keşke bi overdrive pedalı ile deneseydin..

slm

yapımıla ilgili bilgi vereyim biraz..
aletin belli kesin bi şeması yok bir kaç şeyden farklı konbinasyonlar yaparak buna ulaştım şuan çalışması önemli olan. yapım aşaması öyle gt2 yapmaya benzemiyor çok sağlam bilgi demeyeceğim ama en azından bazı temel şeyleri bilmek gerekiyor ayrıca tehlikelide aletin trafosu 220V tan 420 V yükseltme yapıyor ses çıkışı 220 ile 180v arasında değişiyor sinyal seviyesine göre onu alıp transistörlü anfiye girmek için baya düşürmek gerekiyor vs... bir kaç kere ufaktan çarptıda lamba olayı zor beynimin sulandığı zamanlar oldu bazı problemleri aşarken türkiyede elemanların dandikliği de cabası tabi o yüzden bu işe elinizde şemada olsa girmeden önce 2 kere düşünün yapacaklar yada yapmaya heveslenenler için söylüyorum.. saygılar

slm

1.5 aydır öyle duruyor alıştım artık dikkat ediyoruz. kasa için önce
lamba soketlerini bulmak işkence yaa yok sıyırıcam bakalım bir kaç olasılık var onları bekliyoruz olmadı yurt dışından alıcaz 3 dolarlık sokete 25 30 $ kargo vericez :evil:

valla abi onu turkiyede satan bir yer olsaydı 100$dan aşşa gitmezdi o yuzden kargoya kızma derim.. + video sahane olmus onun yapım asamasında deli basak muhabbetler donmustur ınanıorm ki yapabilmenin verdiği büyük zevki soylemiyorum bile..Hayırlısı olsun seri üretime geçelim artk :D

Geri