Gitar Askısı Hk.

Şimdi böyle bir resim gördüm internette, gitarı tutmadığı halde bu kadar dik durması sadece gitarın Les Paul olmasıyla mı ilgili??
e9evevu9.jpg

Evet büyük ihtimalle LP olmasıyla alakalı bir durum bu. Benim elimdeki Gibson LP aynı şekilde hangi askıyla kullanırsam kullanayım bu şekle yatkın duruyor. SG ve Flying V de bu konum maalesef sapın ağırlığı nedeniyle sapın aşağı yönelimiyle sonuçlanıyor.

Levys in 20-25 $ lık askıları da var ve emin ol bir çok markanın askılarından yine de çok sağlamlar :)
Maalesef buna katılamıyorum, ben Levys aldım ve memnun değilim, tavsiyem Jim Dunlop askılar olabilir o fiyat aralığında. Ayrıca Dunlop un normalden biraz daha geniş kalıplı askılarıda var (ki bende kullanıyorum) özellikle bunları tavsiye ederim, kayma sorununa bir nebze çözüm olacaktır.

Levys in üstüne kesinlikle olamaz :) adamlar sadece askı üretiyor :)
5 TL lik bildiğimiz naylon siyah askı üzerine renkli renki kumaşlar dikerek askı diye satıyorlar :) Şaka değil bunu ciddi söylüyorum.
Tek bir iş yapmalarına gelince, reklam olacak ama :) ; Şölen markasıda şekerleme, çikolata yapıyor sadece, araba üretmiyorlar, ama ürünleri Nestle kadar lezzetlimi sizce :)
Özetle tek iş yapmaları değil önemli olan kaliteli iş yapıp yapmamaları, bunun örneklerini çoğaltabilriz.

5 TL lik bildiğimiz naylon siyah askı üzerine renkli renki kumaşlar dikerek askı diye satıyorlar :) Şaka değil bunu ciddi söylüyorum.
Tek bir iş yapmalarına gelince, reklam olacak ama :) ; Şölen markasıda şekerleme, çikolata yapıyor sadece, araba üretmiyorlar, ama ürünleri Nestle kadar lezzetlimi sizce :)
Özetle tek iş yapmaları değil önemli olan kaliteli iş yapıp yapmamaları, bunun örneklerini çoğaltabilriz.
İllaki her firmanın fabrikasyon hatası olan ürünleri çıkar demekki size denk gelmiş :) ama emin olun ben size memnun kalmayanın 100 katı memnun insan bulurum oylama ile :)

Geri