Zeytinli Rock Festivali / 29-30-31 Ağustos 2014

• Konuyu açan ZeytinliRockFest
  • Başlangıç tarihi
Z

ZeytinliRockFest

10303456_1488579614712940_2350800854739610775_n.png

Edremit’in Zeytinli beldesinde, sahilde gerçekleştirilen, ünlü rock sanatçılarını ve gruplarını dinleyicileriyle buluşturarak büyük ses getiren etkinlik bu yıl Arpej Yapım organizasyonuyla geri dönüyor.

Rock severlerin kamp alanında konaklayarak denize güneşe ve müziğe doyacağı etkinlik 29 – 30 - 31 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek. 3 gün sürecek festivalde deniz, plaj, müzik ve alternatif sporlarla dolu, çok renkli aktiviteler iç içe olacak.

Daha önce Emre Aydın, Gripin, Bulutsuzluk Özlemi, Pentagram, Hayko Cepkin, Ogün Sanlısoy, Kurtalan Ekspres, Moğollar, Mor ve Ötesi, Umut Kuzey gibi birbirinden değerli rock sanatçılarını ve gruplarını ağırlayan etkinlik bu yıl dev bir kadroyla geri dönecek.

Organizasyon: Arpej Yapım
+90 212 347 30 00
[email protected]

Daha önce poem deyken katılmıştım harikaydı, sonraki yıl poem dışı bir ajans yapmıştı tam bir rezillikmiş, en azından kadro berbattı :) O yıl foçadakine katılmıştım ama 5 gün çok sağlam bir festival olmuştu poem ile yine.

2012 ve 2013 yazlarinda Edremit Korfezi'nde cesitli barlarda caldim. Cocuklugumdan beri Ayvalik-Altinoluk hattinda gezer ve tatil yaparim. Hatta bugun de Akcay'dan dondum ama boyle bir org reklami gormedim. Cok da umutlu degilim guzel bir festival olacagina dair.

Geri