Uzak Bir Akrabanızdan Size 1 Milyon Dolar Miras Kalsa Ne Yapardınız ?

Müstakil Ev Satın Alır, İstediğim Enstrümanları alır ama bi dakika ya :D müstakil ev alınca para biterdi :D yok be bi ev alır enstrüman falan alır hayatıma devam ederdim napıcam.Hani milyar dolar olsa, yine aynsını alır artan parayla da çalışmaz, ömür boyu rahat yaşardım herhalde :D

Müstakil Ev Satın Alır, İstediğim Enstrümanları alır ama bi dakika ya :D müstakil ev alınca para biterdi :D yok be bi ev alır enstrüman falan alır hayatıma devam ederdim napıcam.Hani milyar dolar olsa, yine aynsını alır artan parayla da çalışmaz, ömür boyu rahat yaşardım herhalde :D
Emin ol o kadar paraya hayatında hiç sahip olmamış insan 2 senede bitirir o parayı 3. Sene yine evde zeytin yok puhahahah :)

para az o kadar paraya sadece 1 2 şey yapabilirsin biraz daha fazla tutsaydın da gönül rahatlığıyla sayabilseydik ev araba iş güç diye :ROFLMAO:

Çoğu insan yaşamını sürdürebilmek için insanlığa bir değer katmak zorundadır, bu hizmet ya da sağlayacağı üretim gücü olabilir. Bazı insanlarsa sermayeye, dolayısıyla üretim araçlarına sahip, burjuva ailelerin çocukları olarak doğarlar. Bu insanlar insanlığa bir değer katmak zorunda değillerdir. Çünkü sermaye sahibidirler, üretim araçları satın alırlar, fabrikalar kurarlar ve insanları çalıştırırlar. Çalışanların ürettikleri değer ile çalışanlara ödenen ücretin farkını da cebe indirirler. Sonuç olarak çok az emek harcayarak hakettiğinin onlarca hatta yüzlerce katını kazanırlar.

Soruyorum size, bu şekilde doğmakla akrabadan 10 trilyon dolar miras kalması arasındaki fark nedir ? İşte bu yüzden 10 trilyon dolar değil 1 milyon dolar :) Yine çalışmak zorundasınız, ama nasıl ? Asıl sorum bu :)

imgres

Dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    37.8 KB · Gösterim: 206
50 yaşına geldiğimde (şu anın parasıyla) aylık 12-13bin liralık bir ek gelir elde edebilirim. Bu parayla istersem kendi imkanlarımla bir erken emeklilik yaşayabilirim.

50 yaş erken emeklilik mi oluyor? 180'i görmeye niyetiniz var herhalde :LOL:

Bir adet Diezel VH4, bir adet Matchless Chieftain, bir adet Budda Superdrive 80 bir tane de Dumble Overdrive Special alırım.
Sesi 4x12 kabini sürecek kadar açtığımda komşularla başımı derde sokmayacak bir yerde yalıtımlı "topraklı :)" müstakil bir ev yaparım... :android:
Mini sinema odası da olacak tabii ki. :rolleyes:

Kalan paranın bir kısmı ile alabildiğim kadar ev alır, ağlatmayacak kadar bir kısmını da yatırıma yönelik kullanırım.

Geri