Metin Türkcan Ve Setup'ı ??

Monster_YGT demiş ki:
@eldrun madem pedalları boardun içinde boardıda amfinin yanında bekleticek niye getirmiş kullanmıyacağı pedalları :LOL:

Mesela, drive açık, ekolayzır ayarlı vs... olur pedalboardda, basıp drive değiştirmiycekte zaten şarkılarda, sadece wah kullanıcak ve akort bozulursa diye akort yapıcak, o yüzden açık olan ama o sırada basmaya gerek duymadığı pedallar oradadır diyorum. :)

wild_child demiş ki:
arkadaşlar verdiğim bilgiler yanlış çıktı.o resimdeki bad horsie-2 Bijen'e aitmiş. Dolayısıyla akustik similatör de onun. Az önce konuştum Bijen'le. Metin abinin setupı tam olarak şöyle:

drive'lar vs100'den
morley bad horsie-1 wah
Boss dd-6 digital delay
Boss ge-7 equalizer

Noise suppressor falan yanlış çıktı. Bu Ogün Sanlısoy'la kullandığı setup. Şebnem Ferah'la kullandığı farklıysa onu bilmiyorum.

burada belirtmiş arkadaş...

abi videoyla resimle falan olacak iş değil bu ya hiçbirşey göremiyoruz zaten hepimiz :) görebilen varsa söylesin şu videoları çeken arkadaşta kamerayı biraz daha boardın üstüne tutsaymış keşke :LOL:

ben geçen sene rockn coke'ta metine sordum direk sahne arkasında hatta resmimiz falanda var :) buraya koymiyim şimdi :) nyse badhorsie 2 kullanıyorum demişti.heycandan diğerlerini sormayı unuttum :D

millet konuya açıklık getireyim herkes ilk msj dan beri sallamış

Gitarları Warlock kasa el yapımı gitar

Esp Eclipse

Peavey amfi birde marshall Tsl 100

Boss GE 7

Boss TU 2

Boss DD 6

Morley Bad Horsie 1 (2 diyip uyduranlara duyrulur :D )

Ve amfi distortion u metin hakkında daha fazla bilgi için ulaşın bana ...

[email protected]

En son pentagram konserinde metin türkcan sadece amfinin drive ını kulandı

Analog olarak morley bad horsie 2 ve tu-2 tuner vardı başka hiçbirşey kullanmadı

rock station falan ne farkeder pentagram konserlerinin hepsinde aynılarını kullanıyor ama bad horsie 1 mi 2 mi başlığın başından sonuna kadar tartışıldı ama daha kesin birşey yok :D

Geri