Hediye Gitarımın Markasını Anlayamadım

bugün gittim kulakta kırılmış vidası onuda yaptılar teller hariç 15 tl aldılar sadece sap ayarı tel takımı vs her şey için.Şehreküstündeki mix müziğe gittim bursada olupta ayar yaptırmak isteyen varsa söyleyeyim.Bu arada orda bakmadım pek gitara ama eve geldiğimde 1.tel sapın yan tarafına takılı kalmış tabi saatledir geziyorum gitarla başka bir işim daha vardı.elimle çektirdim sapa doğru yerine oturttum sıkıntı olur mu?Birde jak dönüştürücü ile pc ye taktım ap tuner görmüyor gitarımı.

Gitar amerikadan alındı 5 sene önce 450$ a gitarda şu amblem var
http://imgim.com/20140707_151505.jpg

gitarda şu
http://imgim.com/img-20140707-wa0001.jpg

markasını öğrenmek istiyorum arkadaşlar pek bişey farektmez tabiki ama sadece merak ediyorum.
Çakma fender:p
Hatta sahıbınden comda geçen yıl hastalıklı herifin bırı bunlara fender logosu gıydırıp satmaya çalışıyordu. Alan gerçekten oldumu şahsen üzülürdüm. Kötümü değil tabı başlangıç,için fena sayılmaz.
Olmadı duvara asılır yanı. :)

Çakma fender:p
Hatta sahıbınden comda geçen yıl hastalıklı herifin bırı bunlara fender logosu gıydırıp satmaya çalışıyordu. Alan gerçekten oldumu şahsen üzülürdüm. Kötümü değil tabı başlangıç,için fena sayılmaz.
Olmadı duvara asılır yanı. :)
Zannetmiyorum aynı gitar olduğunu çünkü sahibinden vs gibi sitelere çok baktım ben markasını anlamak ve yorumlarına bakmak için ama hiçbir yerde bulamadım ve hiçbir türk sitesinde yorumda bulamadım yani muhtelemen türkiyede bulunmayan bir gitar.Yani adam dediğiniz gibi bir dolandırıcılık yapıyorsa türkiyedeki fender tipi gitarlardan birini kulllanırdı büyük ihtimalle :)

Bos konusma birader gitarin markasi vs belli.
yok hocam markası bellide ben türkiyede sanırım bulunmadığı için bilmediğim ve arayıpta bulamadığım değşik bi marka.

Zannetmiyorum aynı gitar olduğunu çünkü sahibinden vs gibi sitelere çok baktım ben markasını anlamak ve yorumlarına bakmak için ama hiçbir yerde bulamadım ve hiçbir türk sitesinde yorumda bulamadım yani muhtelemen türkiyede bulunmayan bir gitar.Yani adam dediğiniz gibi bir dolandırıcılık yapıyorsa türkiyedeki fender tipi gitarlardan birini kulllanırdı büyük ihtimalle :)

yok hocam markası bellide ben türkiyede sanırım bulunmadığı için bilmediğim ve arayıpta bulamadığım değşik bi marka.
Yanı strat kasa gorunce benım aklıma ilk fender gelır.Çünkü görüntüsünü koruyan tek gitardır fender.Zaten dolandırıcılık yapan çok afedersiniz şerefsizlerinde kullanma malzemesı ıcın fender ıyı bir seçim.

Bu arada arkadaşlar forumda birbirinize karsı biraz daha dikkatli saygılı konusmanızı rica ediyorum. Benim bu sitede bir yetkim yok ama bir büyüğünüz olarak size bu tip ,''boş konusma '' gibi kelimeler yakısmıyor.
Dikkatli olalım lütfen burada saygı ve sevgı çerçevesinde bırbırımıze yardımcı olmak için burdayız hepimz müzikle uğraşıyoruz.Canınız sıkkın kafanız bozuk olabılır anlıyorum ama lütfen yazarken dikkat ediniz.
Birbirimizi kırmayalım üzmeyelim.

gitara yeni baslayacak birisi gitarinin markasini sordugunda olmadi duvara asarsin diyince hos olmuyor. benim buyugum degilsin de , elemandan buyuksun. bi abi olarak daha iyi yonlendirmelisin elemani.

gitari duvara as diyip gececegine basligin en basindan beri kim ne yazmis bi bakabilirsin ornegin. gitarin ismi cismi belli. ha cok kaliteli bisey degil. strat kasa bir gitar . ama is gorur.
bu gitari elemanin adam edip kullanabilmesi icin cozum uretmeye calisiyoruz bu baslikta. elemanin hevesini kirip gitarin dandik demek kimseye bir adim yol aldirmaz. yoksa bende biliyorum stratin ne oldugunu. :)

o abi ayaklarini da gecelim lutfen. :) <3

gitara yeni baslayacak birisi gitarinin markasini sordugunda olmadi duvara asarsin diyince hos olmuyor. benim buyugum degilsin de , elemandan buyuksun. bi abi olarak daha iyi yonlendirmelisin elemani.

gitari duvara as diyip gececegine basligin en basindan beri kim ne yazmis bi bakabilirsin ornegin. gitarin ismi cismi belli. ha cok kaliteli bisey degil. strat kasa bir gitar . ama is gorur.
bu gitari elemanin adam edip kullanabilmesi icin cozum uretmeye calisiyoruz bu baslikta. elemanin hevesini kirip gitarin dandik demek kimseye bir adim yol aldirmaz. yoksa bende biliyorum stratin ne oldugunu. :)

o abi ayaklarini da gecelim lutfen. :) <3
Sende haklısın :)

Geri