Cem Köksal

Gerçekten yanlış etmişim hiç bulaşmamalıydım böyle bi işe. Gitar ağırlıklı müzik dinleyenlerin gitardan, en azından teknikten anlayacağını sanmıştım. Uğraşmıycam daa fazla ne sizinle ne de kıçı kırık cem abinizle. Tek ricam Frank Gambale, Scott Henderson gibi adamları, yok cazdı füyjındı bana gelmez diyosanız Nuno Bettencourt hatta ve hatta Yngwie gibi elemanları adam gibi bi dinleyin gitar nasıl çalınmalıymış görün hala bu adama gitarist demekte ısrarcıysanız allah kolaylık versin. Eğer ki dinlediyseniz zaten diyecek sözüm yok. Bol bol karambol ve anlamsız cümlelerle bezeli nadide Cem Köksal soloları dinlemeye devam... Gerginlik yarrattığım için kusura bakmayın. İnşallah bigün bişeyleri anlarsınız. cem köksala da tebrikler kendini yutturmayı başardığı için gelecekteki müzik kariyerinde de başarılar
Sağlıcakla...

P.S.:Lütfen albüm falan çıkarmayın.

politicalamity demiş ki:
Gerçekten yanlış etmişim hiç bulaşmamalıydım böyle bi işe. Gitar ağırlıklı müzik dinleyenlerin gitardan, en azından teknikten anlayacağını sanmıştım. Uğraşmıycam daa fazla ne sizinle ne de kıçı kırık cem abinizle. Tek ricam Frank Gambale, Scott Henderson gibi adamları, yok cazdı füyjındı bana gelmez diyosanız Nuno Bettencourt hatta ve hatta Yngwie gibi elemanları adam gibi bi dinleyin gitar nasıl çalınmalıymış görün hala bu adama gitarist demekte ısrarcıysanız allah kolaylık versin. Eğer ki dinlediyseniz zaten diyecek sözüm yok. Bol bol karambol ve anlamsız cümlelerle bezeli nadide Cem Köksal soloları dinlemeye devam... Gerginlik yarrattığım için kusura bakmayın. İnşallah bigün bişeyleri anlarsınız. cem köksala da tebrikler kendini yutturmayı başardığı için gelecekteki müzik kariyerinde de başarılar
Sağlıcakla...

P.S.:Lütfen albüm falan çıkarmayın.

Ya adam iyi gitarist olmasa ne olacak,takl,t olsa ne olacak?Sonuçta rock deilmi iştesiz bunu anlayamıosunuz!Ben Y.Sadakat'e,Kıraç a bile başarılar diliyorum.Öyle komple özgün lmak kolay değildir.Bazı eleştirilerin çok moral bozamamsı lazım;mesela kalbim bomboş şarkısı listelerde 1 no. olacak şarkı beirli bie dönem bence!!

evet geçenlerde bizde o konuya nokta koyduk arkadaşlarla, eğer dedik birini eleştireceksen ya onunla aynı seviyede yada ondan daha iyi olmak konusunda karar kıldık.

ama cem köksal gitarla sevişen adam yahu :)

29 nisan da kemancıda arkadaşlar hepinizin bilgisine, orada olacağım en önde. cem köksal boşalırken bende boşalacam :)

Sz hiç akıllanmayacaksınız anlaşılan. Neyse gidiyorum demiştim sözümde duramadım ama bu sefer son gerçekten nasılsa yorumlarınızdan anlaşıldığı kadarıyla kimse ne yazdığımı doğru düzgün okumuyo zaten yahut anlamıyo.

Sen bir müzisyene kıçı kırık diyerek (beğen veya beğenme) dinlenmemeyi baştan hak ediyorsun. Onun için beni kimse dinlemiyor diye hiç boşuna üzülme. Bir de neden bu Turk Rock forumlarına 5 mesaj yazmışsın beşi de Cem'i kötülemek için onu anlayamadım. Art niyet? Bu arada füyjın ne pardon? Fusion olmasın.. :LOL: Hiç güleceğim yoktu.. ;)

Türkiyenin kazandığı en iyi gitaristlerden.bnce bu bile yeterli ama adamda fazlası var .yetenek...türkiyeden böyle adamlar çıktığına şükretmek gerek bnce ona çamur atmak yerine.bide türkiyede neden metal saygı görmüor deniyo.bunun içn uğraşanları böyle yererseniz biraz zor bu.kendi egolarımızın altında kalmak yerine biz de onlar kadar bişeyler yapalım ki TR de bu anlamda (Rock)büyüsün ve dünyaya açılsın

Abartmayın ama:) Bana göre Türkiyenin gitar üstadları,gitar efendileri:

Hasan cihat örter,Yavuz çetin,Akın eldes,Asım can gündüz,Demir demirkan,Serdar öztop...

Cem köksal'ın tarzı bu yukarda saydığım kişilerden çok farklı, evet ,ama olaya kendine özgü olma açısından bakarsak ve gitarda kendine özgü imzası olabilme cesareti göstermiş ve yeteneği sağlam oalanlar bakımından, yukarıda saydığım isimlerle karşılaştırılamaz bile bence.Çünkü; yukardakiler kendini gerçekleştirmiştir,bir başkasını değil. Ve, bu kişileri ister gözleri kapalı dinlensin ,ister gözleri açık dinlensin , bu kişileri samimi bir şekilde dinleyen benim ne demek istediğimi çok iyi anlar ;)

Cem Köksal kendi internet sitesinde [http://www.cemkoksal.com/] Joe Lynn Turner ile çalışacağını söyleniyor. Acaba yeni albumundemi birlikte çalışacaklar yoksa sadce bir turne içinmi bir araya geliryorlar. yeni albumde birlikte çalışacaklarsa bu muhteşem birşey olur.[/url]

Re: 29 NİSAN - CEM KÖKSAL & CORONA BOREALIS KONSERİ - KE

dennsy demiş ki:
29 NİSAN CUMARTESİ (22:00)
CEM KÖKSAL & CORONA BOREALIS KONSERİ
KEMANCI ROCK BAR

1142451202.jpg

Kemancı Adres:Sıraselviler Cad. No:69 Beyoğlu /İstanbul

Adres Tarifi :) :arrow: Kemancı'nın adresi çok basit. Bak şimdi, Taksim Meydanına geldikten sonra meydandaki büfelere uğra hamburger falan ye, sonra büfelerin sol tarafındaki caddeden devam et (Sıraselviler Cad.) 100 mt yürüdükten sonra kafanı kaldır sola tarafa bak, Kemancı tabelasını gör içeri dal, 1 kat aşağıya in Orta Kemancı'ya gir...

Cem Köksal ve Joe Lynn Turner Hayranlarına Müjde!!..

Bu konserde Cem Köksal'a Deep Purple ve Rainbow gibi grupların vokalistliğini yapmış ünlü sanatçı Joe Lynn Turner eşlik edecek...

http://www.kentrockfest.com/index.php?ne=program_detay&program_id=10

eşlik edecek değil eşlik etmesi bekleniyor :D
peki murat ilkana noldu? buundan sonra beraber çalışmayacaklarmı acaba, davulcu da değişmiş hem murat ilkanın hem krdeşinin birlikte ayrılması değişik şeyler getirdi aklıma :(
türkiyede eskiden rock müzik yapılamazdı şimdi takipğ edemez olduk bu iyimi kötümü anlamadım :D

yok abi Cem Koksal yeni albumunde Rainbow un eski vokali mi simdki vokali mi ne onunla calisacakmis ama sanırım Murat ilkan da olacakmis o albumde ben bunlari yuxexes ten ogrenmistim ama baterist konusunda bilgim yok

metanch4 demiş ki:
evet geçenlerde bizde o konuya nokta koyduk arkadaşlarla, eğer dedik birini eleştireceksen ya onunla aynı seviyede yada ondan daha iyi olmak konusunda karar kıldık
cem köksal'ın seviyesi nedir?bu seviyeyi belirleyen adamların seviyesi nedir?bence bunu sormak lazım.hayatında gitarist dinlememiş,izlememiş insanların yorumu bence geçersiz.
birini eleştireceksen onunla aynı seviyede olmana gerek yoktur.zaten eleştrilen şey ortaya konulan olgunun,iyiliği veya kötülüğüdür.gerçek hayatta ortaya konulmuş eserlerden,içgüdüsel olarak bile bu iyi kötü ayrımı yapılabilir.yani kişisel bir seviyeyle alakası yoktur.
o değilde cem köksal,vokale turner'ı getirmişken.yakındada gitara şöyle adam gibi çalan birini getirse keşke.(malmsteen vb)

rashid demiş ki:
Sen bir müzisyene kıçı kırık diyerek (beğen veya beğenme) dinlenmemeyi baştan hak ediyorsun. Onun için beni kimse dinlemiyor diye hiç boşuna üzülme. Bir de neden bu Turk Rock forumlarına 5 mesaj yazmışsın beşi de Cem'i kötülemek için onu anlayamadım. Art niyet?
rashid lan sen kırkbeş mesaj atmışsın hepsini cem köksal foruma atmışsın.(hepsindede yalamış yutmuşsun)birde utanmadan millete hesap soruyorsun.cem'in yanında gezenlerden hangisisin,bi yazı verde kim olduğunu bilelim.ulan ne utanmaz insanlar var allahım yaa.herif türkrocka cem köksal'ı korumak için girmiş resmen.ayıp lan ayıp.

metanch4 demiş ki:
eşlik edecek değil eşlik etmesi bekleniyor :D
peki murat ilkana noldu? buundan sonra beraber çalışmayacaklarmı acaba, davulcu da değişmiş hem murat ilkanın hem krdeşinin birlikte ayrılması değişik şeyler getirdi aklıma :(
türkiyede eskiden rock müzik yapılamazdı şimdi takipğ edemez olduk bu iyimi kötümü anlamadım :D

Aykan İlkan zaten sadece album kayitlarinda yer almisti.. Konserlerde bulunmuyordu yanilmiyorsam.. Bu albumde ve konserlerde Alpay Salt davulda olacak arkadasin dedigi gibi.. Murat İlkan konusuna gelince, kesin olarak yollar ayrildi diye biliyorum.. Hatta turner gelinceye kadar konserlerde baska bir isim vokalde yer alacakmis diye duydum.. ama adini hatirlayamiyorum su an...

kalipardi demiş ki:
rashid demiş ki:
Sen bir müzisyene kıçı kırık diyerek (beğen veya beğenme) dinlenmemeyi baştan hak ediyorsun. Onun için beni kimse dinlemiyor diye hiç boşuna üzülme. Bir de neden bu Turk Rock forumlarına 5 mesaj yazmışsın beşi de Cem'i kötülemek için onu anlayamadım. Art niyet?
rashid lan sen kırkbeş mesaj atmışsın hepsini cem köksal foruma atmışsın.(hepsindede yalamış yutmuşsun)birde utanmadan millete hesap soruyorsun.cem'in yanında gezenlerden hangisisin,bi yazı verde kim olduğunu bilelim.ulan ne utanmaz insanlar var allahım yaa.herif türkrocka cem köksal'ı korumak için girmiş resmen.ayıp lan ayıp.

evet senin gibi bir şey bilmeden atıp tutanlar yüzünden buradayım. forumlarda dolaşan, cem köksal ve benzeri insanların müziklerini keşfetmemiş kimseler sizin yazdığınız abuk sabuk yorumlar yüzünden daha dinlemeden çekilebiliyorlar. ben ve bizim gibi düşünen bazılarına da sizin s.çtığınızı temizlemek kalıyor. İstediğim yere istediğim mesajı da atarım, sen nasıl yalan yanlış yazıyorsan ben de yalarım yutarım, bir itirazın mı vardı? madem beğenmiyorsun takılma buralara. bu adam büyük müzisyen olmasaydı Joe da salak değil herhalde solisti olmazdı. Ama sen dersin ki şimdi "Ey arkadaşlar Joe Lynn Turner a değil bana inanın!!" Sağdan yürü cüzdan bulursun belki.

rashid sen kesin bir kadınsın.valla billa kadınsın.evinin kadını çocuklarının anası olacaksın...
biz abuk sabuk yazılar yazmaya devam edeceğiz.sende faşizan ''ya sev ya terket '' mantığıyla bize yardım etmeye devam edeceksin.
joe lynn turner olayınıda rashid'in kadın olduğunu anlamamı sağlayan içgüdülerimle yorumlarsam.abi herif gelir albüme söyler bi parça iki parça.sonrada çeker gider.grupla çalarsada parasını çatır çatır alır.baktı türkiyede iş var,köksal'ı malmsteen sevdasıyla bi başına bırakıp kendi grubunu kurar .paso turne,konser parayı kırar gider.
cem köksal'ın ikinci ve dahiyane planı nedir?gene rashid'in kadın olduğunu bilen içgüdülerim bu herifin senfoni orkestrasıyla konser vereceğini söylüyor.belki beni şaşırtıp ameliyatla zencide olur bilemem.o kadar kuvvetli güdülerim yok :D
millete ''beş mesaj atmışsın hepsi buraya ''diyorsunya rashid bacı.bende diyorumki lan sen 40 mesaj atmışsın hepsi buraya.ayıp diyorum anladınmı

Geri