Cem Köksal

far_beyond_the_sun demiş ki:
20 Haziran Carsamba, Kemanci' da ''Siyah Beyaz Masallar'' Lansman Gecesi..

Cem Köksal Canli Performans + Live!! DVD Gosterimi

Giris Ucrestsizdir. Tum muzik severler davetlidir.

alıntıdır

Cem Köksal o kadar korsan yaygarası yapacağına kendine guvenip paralı bilet bastırsın. Bakalım o zaman gelen kişi sayısı atölyedekiler haricinde 30 u geçecek mi? :LOL: :LOL: :LOL:

PepeLePew demiş ki:

alıntıdır

Cem Köksal o kadar korsan yaygarası yapacağına kendine guvenip paralı bilet bastırsın. Bakalım o zaman gelen kişi sayısı atölyedekiler haricinde 30 u geçecek mi? :LOL: :LOL: :LOL:

ne yapacağını sana,bana veya bi başkasına soracak değil.Dinlemek istemiyorsan dinleme albümüde alma ,zorlayan yok ki.

PepeLePew demiş ki:

alıntıdır

ne kadar basit ve komik dusunen insanlar war dimi.... bu ne hirs yaaa evet adam korsana hayir diyor hakli olarak.... dusunki sen bi memursun ve ay sonu gelmis maasini alican bankaya bi gidiosun birisi gelip senin parani almis sen butun ay calis yorul emek sarfet adamin biri gelsin ustine konsun bole bisey warmi yok !!! biraz mantik biraz buyuk dusunmek lasim eger iyi muzik dinelemek istiyosaniz yada muzik dinlemek istiyosaniz bu insalara destek olmak lasim ki bu insanlar muzik yapsin album yapsin kaliteli muzikler ciksin ortaya...... butun albumu kendin kaydediceksin produktorlugunu kendin yapacaksin klibini kendin cekiceksin montajlarini kandin yapacaksin 7 ay icinde 3 album cikaracaksin "live dvd. live album siyah beyaz masallar" a dan z ye herseyi ile kendin ilgileneceksin. buna biraz saygi duyun bunlar insan ustu caba. ozveri sorumluluk getiricek olaylar.... biraz saygi duyun !!!

albümü bir kaç haftadan sonra yeniden dinledim, acaba ilk dinleyişte yeterince anlamamış olabilir miyim diye düşündüm.

ne yazık ki yine beğenmedim, parçalar vasatın altında maalesef...

ya earthquake parçasını bi konserde izleme şansım varmı yani youtube da varmı böyle bir video ben bulamadımda elinzde varsa yardımcı olabilirmisiniz ?

"siyah beyaz masallar" unutulan değerleri hatırlatan, bu değerler için göze alınanları tekrar tekrar gösteren muhteşem bir albüm olmuş. Cem Köksal'ı ve grup arkadaşlarını kutlarım..

Siyah Beyaz Masallar albümünü dinliyorum. dinledikçe daha çok seviyorum.

Valse a Rosenthal'e de bayıldım. You tube'da klibi de var. 2. versiyonda

Cem'in kız arkadaşı Sinemis Candemir de oynamış. Video Art gibi bir çalışma

olmuş. çok sevdim.

Bi de sık sık LIVE DVD'Yİ İZLİYORUM. Süper süperrr...

Ya hepsi çok yakışıklı, jOE için aynı şeyi söyleyemeyeceğim ama,

vokal olarak dünyada sayılı bence böyle vokal. Bu konserleri izleyemeyenlere

yazık olmuş bence

Cem KÖKSAL ın yeni albumünün sadece birkaç şarkısını dinleye bildm gerçekten çok güzel olmş bide bilenler için cem köksal fenderlerin manyetiklerimi deiştirmiş eskiden dimarzio yjm ve hs-3 kullanıyordu sonra sitesinde farklı manyetikleri göstermiş çünkü uzun zamandır live peformasnı izleyemiyorum

Geri