Cem Köksal

demir demirkan'ın bi röportajında: yanına; Cem Köksal ve Gür Akad'ı da alıp g3 diye birşey oluşturacaklarını okumuştum. sonra çeşitli forumlarda: Gür Akad'ın yerine; Metin Türkcan'ın geçeğini duymuştum.

live earth istanbul ayağında gerçekleşecekti, fakat istanbul ayağı ertelenince yalan oldu.
ayrıca metin'in gür akad'ın yerine geçmesi gibi bi durumun olma ihtimali olduğunu hiç sanmıyorum. dd ve köksal metini penasıyla döver, şaşırdım! :S :D

yok yok çıkmaz kavga artık aştık dinleyici kitlesi olarak diyeceğim olmayacak :p

bu arada cem köksalın eski vokali mehmet isimli arkadaş, electric circus isimli objektif'in vecdi yücelansız kısmının vokali olarak dorockda karşıma çıktı cuma gece. dikkat edilesi vokal kendisi ;)

Türkiye nin en iyi gitar virtüözü.Ayrıca set me free müthiş bir albümdü tabii vokale bakarak ta.Yalnız siyah beyaz masallar da ki bayan vokal tüm karizmayı yerle bir etmiş durumda.Benide kendinden biraz olsun soğuttuu..

Gidemedim Yeni Melek'e. var biraz burukluk içimde.
Joe Lynn 'den öte Cem Köksal için gitmek istiyordum. çok iyi ya ne diyim .
Hele ki Tutku'yu dinledikten sonra daha da bi sevmeye başladım Cem Köksal'ı . Joe Lynn ile de albüm yapıcakmış. Çok sürmemesini umuyoruz bi an önce alıp dinlemek için ..

Geri