Heretic Soul (Death Metal) - İstanbul

21 GRAMS
GELECEK ALBÜMDEN PROMO KAYIT
www.myspace.com/hereticsoul1
promo1.jpg

Heretic Soul - Life Becomes Our Grave

Heretic Soul ilk albüm kayıtlarını Midas'ın Kulaklığı Stüdyoları'nda Erkan Tatoğlu ile birlikte yaptı... "Albümün basımı için şimdilik belirli bir şirket ya da tarih yok ancak görüştürğümüz birkaç şirket var"

Tracklist:
1. As We Rot (intro)
2. Life Becomes Our Grave
3. No Apocalypse
4. 21 Grams
5. Sick Malice
6. Faceless

* Life Becomes Our Grave ve No Apocalypse Myspsace sayfamızda yer alıyor
http://www.myspace.com/hereticsoul1

kapak4.jpg

555slipknot666 demiş ki:
yorumlarınızı bekliyoruz

Heyhat! :)
Neden adam gibi gruplar yok diye söylenir üstatlarımız, nerede bizlerin tahtını devralacak cengaverler diye.. Aslında var, var olmasınada nerde dinleyici kitlesi..
Bir kayıtı dinlemeye bile tahammulu olmayan bu kitle ne araştırır, ne bir şey yapar! Toplumda yer etmeye çalışan bir kaç silik karakterdır bunlar..
Sırf playlistinden klişe parçaları repeat eder dururlar!
Oysa taze kan diye birşey vardır degerli müzisyen arkadaşlar :)
Tarzınız, kayıtlarınız ve ensturmanlara hakımıyetınız göz kırpıyor gelecege..
Tamam bıraz sitemkar bı paragraf yazdım; hatta yazdıkdan sonra bunu benmı yazdım dıye durup bır dusundum nitekim bu Bülent Ersoy vari konuşmadan birşey çıkmayacagını belırtmek ıstedım.. Bu sözlerim degerli arkadaşımın 'yorumlarınızı beklıyoruz' sözlerine bır atıfdan ibaretti.
Neyse ne uzatmayalım uzattıkça benim içime tdk'dan onaylı sözlük kaçıyor..
Size başarılar arkadaşlar, şu parçalara playlistimde yer vermek istiyordum ama artık album çıkınca umarım :) ( Limewire'dan ayarlarık bişeler diye geçirdim içimden, üzgünüm. Acaba bendemı onlardanım? Beni ruh çözümlemelerimle başbaşa bırakın..
-iyide ben discman kullanıyorum, pc'den müzik dinlememki. Bu konuda içim rahat :) )
Hoşça ve Müzikle kalın, başarılar ;)

* bu yoruma katlandıgınız için teşekkürler..

Heretic Soul @ Hellter Skelter Festival 2008 / 19 -21 Haziran (Hannover - Germany)

Hellter Skelter festivali için açılış günü headliner'ı olarak kabul edildik(19 Haziran 2008)!

Festivalde yer alan bazı diğer gruplar: Die Apokalyptischen Reiter (GER), Sabaton (SWE), Bloodbound (SWE), Custard (GER), Cripper (GER)

www.peiner-metal-night.de

Geri