Orange Micro Terror

Yukarıdaki vatandaşı almayı düşünüyorum şuan amerikadayım ve burdan bi kabin getiremeyeceğim nasıl bir kabin kullanmam lazım ? nasıl bir amfidir eksiler artılar ? Şimdiden teşekkürler

geçtiğimiz hafta @crimson adlı arkadaşıma aldık. stüdyo ortamında 4x12 mesa kabinde deneme şansımız oldu. cleanleri ve hafif drive sounduna gerçekten çok şaşırdık ve sevdik. ama aşırı bir high gain hayalin varsa o konuda biraz üzebilir. oda kolay gerçi yanına bir pedalla tadından yenmez ki biz öyle yapacağız. ev ortamında kullanacağını varsayarak . 1x12 bir kabin önermek istiyorum naçizane fikrim bu çünkü bundan aşağısında tatmin etmeyebilir diye düşünüyorum. bütçeni bilmediğimden genişçe bir öneride bulundum öm yoluyla detaylandırırsan amfi ile ilgili tecrubemi ve fikrimi seve seve paylaşırım . 300 tl ye alınacak daha güzel bir cihazda düşünemiyorum :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle yorum için teşekkürler(y) bütçe 200-300 tl arası yarın bi müzik markete gidip önerdiğin kabinle bi deneyeyim :) dönünce bi öm atarım(y)

1x12 den 1x12 ye de dünya fark var ama tek kabinde yargılama. 1x8 ve 1x10 önermek istemiyorum . Cihaz zaten minik , yanına alıp öyle gidersen kabin seçimini daha keyfine göre ve süprizsiz halledebilirsin

• Konu Sahibi Konu Sahibi
tabi bir sürü kabin var daha almadım amfiyi bu gün deniycem türkiyeye dönünce kabin bakarım tabiki kabinler farklılık gösteriyor deneyip ona alırım

imkanınız varsa zaten o amfi burda 2. elde çok ucuz 1x12 mesa kabin alıp getirip orangeyi burdan almak daha mantıklımı sanki (fiyatsal açıdan ) malum burda mesa kabinler can yakıyor

Orange Micro Terror çaldıığm en zevkli amfilerden biriydi. Sebebi ise tonlar inanılmaz, tabiri caizse tight idi. Tonlar dağılmıyor, basıyla, tiziyle inanılmaz tansiyonu yüksek, net sesler veriyor. Bir diğer özelliği, çok açık bir soundu var. Gaini açın ve açık akor sol major vurun, resmen gırlıyor alet.:D Özellikle legato tapping tekniklerinde bu kadar rahat sessiz ve temiz çalabildiğim nadir amfilerden. (Bir diğeri de Vox Lil Night Train dir) Thick moduna getirip, önüne Ts9 koyup boost edince, aletin gerçek güzelliği ortaya çıkıyor. İkinci el fiyatıyla bence sınıfında rakipsiz olabilecek bir amfi.(y)

Thick moduna getirip, önüne Ts9 koyup boost edince, aletin gerçek güzelliği ortaya çıkıyor. İkinci el fiyatıyla bence sınıfında rakipsiz olabilecek bir amfi.(y)

Kafa bir an Vox a gitmiş,:D onunda önüne ts9 koyunca, tabiri caizse tam krem şanti tonlar veriyor. Yukarıdaki mesaj için ise için ise "Orange Micro Terror ün gainini açıp, önüne Ts9 koyup boost edince, aletin gerçek güzelliği ortaya çıkıyor. " olacaktı doğrusu.

Geri