Bir Dinleyin Hele

Hevesi kırmayarak mı yoksa eksikleri söyleyerek mi daha çok yardımcı olunur bilmiyorum. Bilin ki her iki durumda da niyetim iyidir. Eksik şu ki, kafanızdaki müzik kitaplığı belli ki çok tenha, bir kaç klasikten oluşuyor. Ortaya çıkan iş de o oranda ortalama kalmış. Daha çok dinlemeniz ve dağarcığınızı genişletmeniz gerek diye düşünüyorum. Çalmak konusunda bir sıkıntı göremedim, derli toplu hatta. Ancak şarkınızın nereye gideceği, nasıl sonlanacağı, naslı bir nakaratı olacağı vokalin nerede girip nerede çıkacağı inanın kaydınızın 5. saniyesinden belli. Olm şaşırtın len biraz... :)
Başarılar!

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bizim ilk bestemizdi :) Doğru dinleyiciyi şaşırtan bir yanı yok ama bence de bunun çok da olması gerekmiyor. Ben bir parçayı dinlerken beni şaşırtmasını beklemem. Sırasıyla ilkönce melodisinin sonra sözlerinin hoşuma gitmesini, tarzının da beğendiğim tarzlara yakın olmasını isterim. Şaşırtma kısmı olsa güzel olur ama bence olmazlardan da değil. Hit parçalara baktığımızda da parçaların şaşırtıcılık özellikleri beni destekler nitelikte. Bir de ilk bestemiz olduğundan mazur görün :) Birazdan başka bir grupla bir bestemi paylaşacağım bakalım onu beğenecek misin :)

Geri