S.e.K. (Alternativ, Pop-Rock, Rock'n'Roll) -Ankara (ex.Köle)

nasıl bi eglenceydi yaa bu :taptim bunca zaman dinlememiş oldugum için kendime kızdım valla , kaçırılmaması gereken bişiimiş :zipla her ne kadar sahnenin önünde zıplıycak bi pıt alan bile kalmasada :p (hehehehe) neese efenim her turlu mekanda görüşmek üzere :elsalla

ipeeeeek demiş ki:
nasıl bi eglenceydi yaa bu :taptim bunca zaman dinlememiş oldugum için kendime kızdım valla , kaçırılmaması gereken bişiimiş :zipla her ne kadar sahnenin önünde zıplıycak bi pıt alan bile kalmasada :p (hehehehe) neese efenim her turlu mekanda görüşmek üzere :elsalla

Bizimle bugüne kadar eğlenen bizi dinleyen herkese tşk ederiz..

Başka mekanlarda başka şekillerde inş. daha güzel günlerde görüşmek üzere

sevgiler saygılar..

ipeeeeek demiş ki:
ehehehehe ben gayet de buldum yer zıpladım hopladım :LOL: hem de çok eğlendim,hatta eğlendik topluca, gerçi gitar kafama çarpıcak die baya bi korktum ama ergin saolsun hala sağlamım ehuehuehe...bu güne kadar dinleyemediime daha doğrusu ciddi anlamda dinleyemediime yazık olmuş artık geliriz bol bol :D
ii bakın kendinize bi de çok bekletmeyin milleti :) sinem...

çoooooooo...kk eğlendik :zipla pek hoplayıp zıplamayadık gerçi ipekin de dediği gibi sahnenin önü çok kalabalıktı :D :cigara wallaa gelebilmek için bi saat otobüs beklediğime değdiii :D elinizi dilinize sağlıkkk ;) :p
görüşmek üzere efenim :elsallaa

geçen hafta gelip dinliip eğlendik çok çok ben bunu Ekişehirden yazarken insanlar manhattan'da yine sizle eğlenmekteler :) neese artık biz de haftaya tekrar gelir eğleniriz :D

biraz geç oldu ama :oops:

kle1.jpg

kle2.jpg

Geri