S.e.K. (Alternativ, Pop-Rock, Rock'n'Roll) -Ankara (ex.Köle)

Ankaranın çeşitli barlarında sahne alan grubumuzu tanıtıyoruz ;

Sek Perşembe günleri 20.00-00.00 Saatleri arasında Manhattan da sahne almaktadır.

Manhattan@
image454mc3.jpg

Gölge@Tunalı
dedds4.jpg

Biziz@Tunalı
nmtw4.jpg

İnsula@Bar
sany0164fl9.jpg

Root@Tunalı
wer3wz7ia1.jpg

Grup elemanları :

Murat Zümrüt (Vokal)
Ergin KARACA (Gitar)
Çağlar SARICI (Davul)
Dede (Bass)
Çağdaş Sarıcı (klavye)

İrtibat için mail adresimiz : [email protected]

bu link'den resim ve videolarımıza ulaşıp dinleyebilirsiniz...

http://www.myspace.com/sekweb

Yakında Yeni Mekanlarda yeni programlar ile görüşmek üzere..

Bekleriz efem..
:oops:

Selamlar :)

Kaydınızı dinledim.
Arada ilginç sesler var. Nasıl bir esprisi var bilmiyorum ama değişik olmuş.

Benim aklıma takılan isminizi neye göre belirlediğiniz.
Açıkçası son dönemde "Ne ilginç, ismimiz bu olsun" deyip gruplara ad konuluyormuş gibi geliyor.
Halbuki grubun ismi yapılan işleri, benimsenen hayat biçimini yada tarzı ifade etmeliymiş gibi geliyor.

Bu tartışma yaratmak için ortaya atılmış bir soru değildir. Samimiyetle merak ediyorum.

Başarılar dilerim
MG

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bizde sizinle aynı düşüncedeyiz...

Açıkcası sözlükten bulup bir isim yazmak kolaya kaçmak olurdu bu düşünceyle uzun uğraşlardan sonra bu ismi bulduk... İsmi koyarken şunu düşündük : Aslında barlarda çalan müzikten çok hoşlanmamamıza rahmen bizlerde yakında o müziği yapmak zorunda olcağız.. Bu noktada piyasanın Kölelerinden biri olcaz

Teşekkür ederiz

Abi adı ustunde amator grupsunuz sakın diğerleri gibi tazrzınızı deiştirip popa falan kaymayın lutfen dewam edin bu sekilde bizde kendi ulkemizde kendi dilimizde rock dinlemek istioruz

yayında ve yapımda emeqi gecen herkese teşekkürLer..

amatör kayıtLarLa bi yere kadar geLinebiLio herkes biLiyo zaten..işte geLinebiLen en son nokta..tebrikLEr bu sartLarda süpper bi sarkı ve sözLEr cok ii..devam edin dinLeyeLim derim ben...

slm Arkadaşlar ..kaydınızı az önce indirdim .malum beste yı daha önce dınlemıştım ..ama kayıtta şimdi daha bi hoş olmuş...bu arada kendı gurubuma bıle bööyle uzun yazmadım kıymetımı bılın..
yorum yapmak gerekırse parcanın sözlerını zaten bizim duygusal çoçuk yazdıgı için gayet iii...alt yapılarda gereksız atraksıyonlardan kaçınılmış.vokalın sesı bıraz baskın gelmış gercı bı kayıt için yapılabılecek bı yorum ...parcanın bazı yerlerınde bana göre olmaması gerekn sadelıkler var biraz daha canlı tutulabılırdı ....
Açıkcası kısa zamanda çok iii yerlere gelıcegınıze emınım...gurub elemanlarının yeteneklı ve çalışkan adamlar oldugu da aşikar..yeter kı o rutin gurub olayları olmasın ... kayıt hayırlı olsun..ben DEDE ,,,GAREZ olarakda arkanızda değil yanınızdayız

arkadaslar sagolun eleştiriler için tabi bi takı sorunlar var kayıtta halyle ev kaydı ama elimizden gelenin en iyisini yapmaya calıştık.ilerde saglam bir studyo kaydıyla daha güzel bir kayıt olacagına inanıyoruz...dede sana teekkür etmek isterdim ama ne o oyle duygusal fln kınıyorum valla kınnnn :twisted:

beste çok hoş olmuş bencede arkadaşlara sonuna kadar destek başarılarının devamını dilerim insallah daha iyilerini daha profesyonellerini yaparlar ben daha iyilerini yapabileceklerine inanıyorum zaten

saygılar...... :D :D :D :D

Arkadaslar supersınız.Ozellıkle vokal arkadas ve davulcunuz on planda.Ben zaten cagların cok iyi oldugunu bılıyodum grubunuda kendı gıbı olusturmus.Herkez oldukca iyi caglar sakın dagılmayın yapın arkadaslar yapın da dınleyelım basarılar oznur

hoşçakal...insan dinledikten sonra üzerne mutlaka bi şeyler söylemek istiyo.güzel şeyler...ilk kez bugün dnledm ve kimbilir bu kaçıncı dinleyişim..bizim böyle özgün soundlara,vokallere ihtiyacımız var...son zaman gruplarında herşey okadr aşina ki kulağıma...nese uzatmym.kesinlikle çok beğendim arkadaşlar,devamını beklerim..bu arda sözlere bittim.

şarkıyı ilk dinlediimde verdiim tepki 'bu nası bişi bööle' oldu =) harbi çok beendim şarkıyı vokalin sesi çok güzel bööle buğulu buğulu şarkıya diecek söz yok zaten ;)

mervenora demiş ki:
hoşçakal...insan dinledikten sonra üzerne mutlaka bi şeyler söylemek istiyo.güzel şeyler...ilk kez bugün dnledm ve kimbilir bu kaçıncı dinleyişim..bizim böyle özgün soundlara,vokallere ihtiyacımız var...son zaman gruplarında herşey okadr aşina ki kulağıma...nese uzatmym.kesinlikle çok beğendim arkadaşlar,devamını beklerim..bu arda sözlere bittim.

tesekkürler merve

Geri