S.e.K. (Alternativ, Pop-Rock, Rock'n'Roll) -Ankara (ex.Köle)

caavajyxdp8.jpg

cac52r8xpd4.jpg

İyi eğlenceler..

ergincim bütün konserlerde başarılar dostum.bu sırada bu izmirli derin grubu burda da karşımıza çıktı.Ulan dedim bizde mi çıkıyoruz da benim haberim yok :D neyse kolay gelsin hepinize.başarılarınızın devamını dilerim...

bassmania demiş ki:
ergincim bütün konserlerde başarılar dostum.bu sırada bu izmirli derin grubu burda da karşımıza çıktı.Ulan dedim bizde mi çıkıyoruz da benim haberim yok :D neyse kolay gelsin hepinize.başarılarınızın devamını dilerim...

Sağol buğracım... Sizde bomba gibi çalın izleyelim kardişim

selamlar saygılar :oops: :oops: :idea: :twisted:

Bu grup çok başarılı olacak gibi görünüyor : )

Buarada Sabriii klibin linkini niye vermediniz burdaaa..Ben ekliyim dicem de işinize karışmış gibi olmasın,isterseniz kendiniz koyarsınız dimi :p Gerçi belki vardır ben görmemiş de olabilirim : )

Yeni şarkılar bekliyoruuuuuzz..Haydin kolay gele : )

erginn demiş ki:
Bugün bizi istanbulda izlemeye gelen herkese teşekkür ederiz biz çok eğlendik tekrar görüşmek dileğiyle..

Biz teşekkür ederiz davulunuzdaki önemli soruna rağmen çıkıp bizi coşturduğunuz için. Tek kelimeyle süperdiniz. Gerçekten herkes kutladı sizi, buradan bir kere daha sizi bizlerle buluşturmada en büyük etken olan tuba hocamıza bir kere daha teşekkürler. Bir de cdnizden çok uğraşmama rağmen alamadım, içimde kaldı :) ama olsun alan arkadaşımdan kesin kopyalatacağım.
Neyse fazla uzatmayayım umarım seneye düzenleyeceğimiz festivalede gelirsiniz. Ankara'ya selamlar.

MS-AL fest

Ya bizim okulun yaptığı kötü organizasyon dolayısıyla bi davul krizi çıktı ama biz yine en çok kölede eğlendik hatta çilekeş grubu geldiğinde bile biz hala size tezavrat yapıyorduk :p artık bi daha istanbula gelirseniz konserlere kesin katılırım yani.forumu takip edeceğim artık.öbür sene okuldaki organizasyonu bizim yapma ihtimalimiz var gelirsiniz değilmi :LOL: bu sefer alt grup olarak deil ama bildiğimiz ana grup olarak gelirsiniz. Sizi cok beğendik okul olarak :D

Re: MS-AL fest

FoGGy_Msal demiş ki:
Ya bizim okulun yaptığı kötü organizasyon dolayısıyla bi davul krizi çıktı ama biz yine en çok kölede eğlendik hatta çilekeş grubu geldiğinde bile biz hala size tezavrat yapıyorduk :p artık bi daha istanbula gelirseniz konserlere kesin katılırım yani.forumu takip edeceğim artık.öbür sene okuldaki organizasyonu bizim yapma ihtimalimiz var gelirsiniz değilmi :LOL: bu sefer alt grup olarak deil ama bildiğimiz ana grup olarak gelirsiniz. Sizi cok beğendik okul olarak :D

usuph demiş ki:
Biz teşekkür ederiz davulunuzdaki önemli soruna rağmen çıkıp bizi coşturduğunuz için. Tek kelimeyle süperdiniz. Gerçekten herkes kutladı sizi, buradan bir kere daha sizi bizlerle buluşturmada en büyük etken olan tuba hocamıza bir kere daha teşekkürler. Bir de cdnizden çok uğraşmama rağmen alamadım, içimde kaldı :) ama olsun alan arkadaşımdan kesin kopyalatacağım.
Neyse fazla uzatmayayım umarım seneye düzenleyeceğimiz festivalede gelirsiniz. Ankara'ya selamlar.

Arkadaşlar teşekkür ederiz bizlerde çok eğlendik inş. yakın zamanda tekrar görüşürüz

Kendinize iyi bakın 8) :LOL:

ya acaba bi albüm calısması filan olacakmı ya sizin şarkılarınızı dinlemek isterim sadece hoşçakal şarkınız yetmiyor yani :) gnde 3 4 kere dinliyorum bi albüm olsa herbirini 2 şer den dnlesem dha cok sizi dnlemiş olurm ondn yani :)

Sabırsızlıkla bekliyorum :) bide istanbulda bi sahne olayı olsa çok güzel olur yani :) 4 şarkıyıda playlistimin en üstüne koycam :) zaten senin yorumunla süper oluyo şarkılar :)

SaBRiiiiii :) :) :)

ya dede sen nasıl calarsan cal süper oluo zaten tarzına hastayım :LOL: bnde deniormda senn gibi olmuo yani :) kasıyorum senn gibi çalıcam diye :) özel ders verirsin artık :LOL:

Geri