S.e.K. (Alternativ, Pop-Rock, Rock'n'Roll) -Ankara (ex.Köle)

valla köleyi dün gece insulada izledim amator bi grubun gelebileceği son noktada duruyorlar ve profosyonel hayata geçmek üzereler gibi görünüyo gerek gitarlardaki efektler gerek davuldaki süslemeler ve ataklar olsun gerekse solistin kendi yorumu süper bunlar objektif ve tarafsız görüşlerim

taraflı olana gelince Çağlar abi beni iyi bilir müziğe baslamama beni sevk eden azmettiren izlerken kendimden gectiim ve şimdiye kadar tanıdığım bircok müzisyen içinde en iyi olması hayatımda ciden abim diyebileceğim bi insan olması güzel tabii neyse cok sacmalamadan cok iisiniz kocaman başarılar :D :D (çağlar)

önünüz daha da açılır umarııııııım. bunu benden daha çok kimse isteyemez heralde.tüm programlarda basarılarrrrrrrr :p :p :!: [/img]

SIBELLcglr demiş ki:
önünüz daha da açılır umarııııııım. bunu benden daha çok kimse isteyemez heralde.tüm programlarda basarılarrrrrrrr :p :p :!: [/img]

Kimler gelmiş

Efendim teşekkür Ederiz.. Birgünde programa bekleriz.. Çağlar getirmiyo seni programlara kızıyoruz ona

:)

ii günler

Arkadaşlar,

Bu hafta sonu sizi dinleme şansı buldum. Gerçekten ve içtenlikle söylüyorum ki, şarkı seçimleriniz, çalma kaliteniz seyirciyle olan iletişiminiz çok üst düzeyde. Eğer programınız üzerinde biraz daha çalışıp hiç durmadan, geçişlerde ara vermeden devam edebilecek duruma geldiğinizde aranan grup olacağınıza eminim. Lütfen çalışın ve asla engellere takılmayın...

Sevgiler...

28 -29 Haziranda KöLE Kastamonu -ılgaz dipsiz göl dağ tesislerinde Hitit Motorsporları klubu adına Açık hava konseri verdi.Gercekten kendi adıma ii vakit geçrdğim konserde bize yardımcı olan herkese teşşekkür ederiz...

Geri