S.e.K. (Alternativ, Pop-Rock, Rock'n'Roll) -Ankara (ex.Köle)

arkadaslar genel olarak eleştiriler kaydın kalitesiyle alakalı olarak geliyor
ama şunu hatırlatmak isterizki kayıt evde yapılmıştır o yuzden bi takım kısıtlamalara tabi olduk. Malesef daha iyi birkayıt için i bir stüdyo gerekli
eleştiriler için teşekkürler ayrıca şu an konser çalışmalarımız devam ediyor kendimizi tam olarak hazır hissettigimizde sahneye cıkmayı düşünüyoruz tekrar teşekkürler :D

kaydın ev kaydı olduğu belli ama iyi birşeyler var ortada bu da kesin...vokalin sesi kargonun vokaline baya benziyor güzel bi tonu var..ama bu benzerlik iyi mi olur kötü mü onu bilemiyorum :) başarılar tümünüze...

slm arkadaşlar..HOŞÇAKAL'ı daha önce çok muhterem vokalinizden dinlemiştim,çok da beğenmiştim kendisi şahidimdir :D kayıtta daha bi hoş olmuş,cidden çok beğendim..artık eylülde canlı canlı dinlerim :) çok ii yerlere gelirsiniz inşallah,böyle devam ederseniz de buna engel olacak hiç bişi göremiyorum açıkçası..tekrar tebrik ediyorum arkadaşlar...başarılar...

yorum lar için teşekkür tabiki gönül isterdi ki kanal kayıt olsun ama imkanlar şimdilik bukadar en kısa zamanda konser vericez tabiki ama biraz zaman gerek görüşmek üzere

selam arkadaşlar parçayı şimdi indirdim ... kayıt hataları dışında gerçekten süper bi parça ellerinize kollarınıza sağlık :) ... wallaa çok beğendim başarılarınızın devamını dilerim efendim... canlı da dinlemek dileğiyle... ;) :LOL:

demonuzu dinledim arkadaslar basarılar diliyorum,umarım arkanızda saglam destek vardır cunki üzülerek belirtiyorum istanbulda ankarada cok potansiyel var bu anlamda ama barlarda tıkılıp kalıyorlar...lanet olası popcular cok fazla destek görüyo...bizler her zaman yanınızdayız..

Sevgili n0nsEnsE ve lanetlitepe1

yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.. inş. herkez istediği yerde olur biz elimizden geleni yapıyoruz..

tşk

LeoNa demiş ki:
slm arkadaşlar..HOŞÇAKAL'ı daha önce çok muhterem vokalinizden dinlemiştim,çok da beğenmiştim kendisi şahidimdir :D kayıtta daha bi hoş olmuş,cidden çok beğendim..artık eylülde canlı canlı dinlerim :) çok ii yerlere gelirsiniz inşallah,böyle devam ederseniz de buna engel olacak hiç bişi göremiyorum açıkçası..tekrar tebrik ediyorum arkadaşlar...başarılar...

tşk lerini iletiyim :)

eeee millettt..canlanın hadi yaaa...mesaj yağması lazım buraya..alooooo...öldünüz müüü...konserlerde de böle olun da görün...yakarım alimallah :twisted:

geç de olsa tanıdım bu grubu ve çok beğendim nokiasupersound.com da parçaları dinlerken dikkatimi çekti çok güsel bi iş çıkarmışsınız sözler güzel vokal güzel dinlemeden edemiyorum başarılarınızın devammını dilerim inşallah hakkettiğiniz yere gelirsiniz

bnm coq hosuma gitti yhaf önce sizi tebrik etmek istiorum.. :p :LOL: sarkının sözleri bence süpeee valla kaydıda pek efde yapılmıs gibi gelmio gayet güsee görünüoo neysee yhaff bencee coq güsee basarılarrr sizeee :oops: :LOL: :LOL: ;)

grubumuzun müzigine katkıda bulunacagına inandıgımız dede gruba hoşgeldin:)

Arkadaşlar;

Pazar günü saat 21,30da Garage rock barda konserimize herkezi bekliyoruz

sevgiler,saygılar

Geri