Turkrock Araba Alacağım Yardım :d

Forum ahalisinin değerli yorumşları doğrultusunda kararım: Bu fiyata bir araba almak büyük hata olur. Çok sıkıntı çıkarır. Çok şanslı olmazsam her hafta sanayiye gidebilirim :D
Babamı da ikna etmenin zorluğunu göz önünde bulundurarak araba almaktan vazgeçtim. Cebimde 3-5 kuruş olduğu vakit arabaya benzin atıp bizim borayla giderim. Veya babamın benzinine çökerim :D Onun dışında bir motor alabilirim ilk ve sonbahar aylarında gidip gelmek için. Düşüneceğim ama araç almktan vazgeçtim.
Yorumlarınız için çok teşekkürler :)

muhtemelen senin kullanımınla alakalı, bende de var 1.2 tsi, 105 beygir olan. benzin yetişmiyor araca :D basınca da basıyor, öyle yavaş değil
sendeki başka motora sahip ama :) o resmen bir spor araba. yakması normal. nette videolarda izle 0-100 km hıza ne kadar zaman cıkıyor :) deli bir araba o , kazasız belasız kullan inş.
ayrıca yanılmıyorsam dsg şanzuman o araç, yakması çok normal.

sendeki başka motora sahip ama :) o resmen bir spor araba. yakması normal. nette videolarda izle 0-100 km hıza ne kadar zaman cıkıyor :) deli bir araba o , kazasız belasız kullan inş.
ayrıca yanılmıyorsam dsg şanzuman o araç, yakması çok normal.
dsg yüzünden mi o kadar yakıyor :O bilsem düz alırdım :D teşekkür ederim, siz de kazasın belasız kullanın inş :D

Geri