Captain Tsubasa

yumruğum kadar gözleri var adamların... :LOL: ve nedense saç renkleri doğaya uygun değil mor yeşil pembe ...

bir ara basketbolla ilgili çizgi görmüştüm o da güzeldi bayağı eski..
tsubasa ya benziyordu çocuk

Darius_Miles demiş ki:
Daishuman demiş ki:
artık vermiyolar dimi?..bi çizgi daha vardı futbolla ilgili o da meşhurdu..adını unuttum şimdide..tusubasa benzeri bişeydi..

abi lig tv'yi aç sabahın köründe orada tsubasa'nın başka bir versiyonu var "şimşek santrafor" :D

birtancım olsada yesek.. :LOL: lig tv falan bizi aşar... :LOL: şöyle antende çalışacak bi kanalda yayınlananı yok mu? (ohha amma attım be kablolu var bizde. :LOL: )

Yıllar sonra bu başlığı görmek öncelikle hoş bir tebessüm oluşturdu yüzümde :)
Sadece erkekler değil kızlar tarafından da çok sevilen bir çizgi filmdi(kendim ve çevremdekilerden biliyorum) ;)
Her maçın en az 3-4 bölüm sürmesi güzel bir heyecan katıyordu. Hatta bazen bir şutun kaleye gitmesi bile 1 tam bölüm sürebiliyordu :D
Tsubasa'nın "kartal vuruşu" dışında aklımda kalanlardan bir de ikizler vardı; kale direklerine tırmanıp kafayla indirip rövaşata falan atarlardı :)
Ama Wakabayashi Genzo ayrı bir karizmaydı, şapkası bitiriyordu olayı.
Bağımsız olarak, önceki sayfada buna benzer bir çizgi film daha olduğu söylenmiş, Benjamin diye hatırlıyorum ama emin olamadım.

ah ah Wakabayashi...ilk aşık olduğum anime karakteri :D ve tabi ki bir tsubasa klasiği dünya yuvarlaktır..önce kale direkleri sonra yavaş yavaş kale ve nihayeet kaleci görünür :D bi de ilk bölümde Wakabayashi ile tanışmaları vardı otobüsün altından rövaşata vari bişeler atmıştı.adam sırf artizlik

ben onların hastasıydım. :D biri yere sırt üstü yatar bacaklarını kaldırırdı, diğeri de gelir yerde yatanın ayaklarına basar havaya zıplardı ve vole falan çakar dı. :D

Geri