Astral Seyahat

astral seyahat görünen bedenimizden görünmeyen bedenimizin bilinçli olarak ayrılmasıdır.cisimlerden uzakta ve düşünce gücünün hakim olduğu bir ortamda varolmaktır.her insan bilinçsiz de olsa rüya görerek bi çeşit astral seyahat yapmaktadır.ancak bilinçlli olarak astaral seyahat yapmak için çok çalışmak ve sabredmek gereklidir.benm zaman zaman yarı bilinçli yarı bilinçsiz yaşadığım bi durum.bu tip şeyler yaşayanlar varsa paylaşalım istedim.

Bundan bikac sene once sık sık bilincciz olarak yasadım,daha sonra bununla ilgili kitaplar da okudum ve kendi istegimle-halata tırmanma,sallanma teknikleri gibi birkac teknik de ogrendim ve bilincli bi sekilde devam ettim.Ama hicbir zaman ooyle istedigim yere falan gidemedim.Ben sadece bas donmesi ve uykuya dalısı hatırlıyorum.Pek bi ise de yaramadı yani.Ama neden bilmiyorum artık ne bilincli ne de bilincsiz olmuyo,yapamıyorum.Zaten artık korkuyorum o bas donmesinden ve sarsıntıdan.

bu bas dönmesini istemiyorum diyorsun fakt astral seyahette insanlar bas dönmesi,kulakların cınlaması gibi seylerden dolayı vazgecerler bunlar ruhunun bedenden ayrılmasının asamalrıdır,devam ederseniz bunlar gececektir ve ilk denemenizde odadan dıarıya cıkmamanızı ve 5 dkdan fazla kalmamanızı tavsiye ederim.

Evet ben de bir kitap okumuştum bu konuda; gamzem'in dedikleri, yani ilk denemede uzağa gitmemek ve uzun süre kalmamak gerektiği yazıyordu. Bir de sanırım odaya kimsenin girmeyeceğinden emin olun diyordu çünkü astral seyahat sırasında beklenmedik bir anda odaya biri girerse ruh, kontrolsüz bir şekilde aniden bedene geri dönüyormuş ve bu da sağlıklı bir şey değilmiş. İki-üç defa nasıl bir şey olduğunu merak edip denemiştim ama başaramadım...:)

rüya başlığına yazmıştım. çok güzel bir şey. kafayı sıyırtabilir adama ama dikkat. beyninizi biraz daha yumuşatmak (rahatlatmak, açmak, katılığını gidermek, at gözlüğünü çıkarmak) için Brainwave Generator isimli programı deneyin derim.

tinklebell demiş ki:
kendi isteğimle, böyle bir tecrübeyi edinmeyi çok fazla isterdim.
evet, bende çok isterdim ve denemeye başladım.zaten bir kaç defa bir şeyler oldu fakat insanız işte korku basıyor hemen.daha çok deneyip tecrube edinmek gerekiyor sanırım.ve profesyonel bir yardım olsa iyi olur çünkü ,olduğunda tam olarak ne yapacağını bilmemek kötü.

çok sağlıklı bilgi sahibi değilim bu konuyla ilgili ama duyduğum doğruysa eğer,bedenden ayrılan ruhun geriye gelememesi gibi bi risk de mevcutmuş!

o zaman öğrenipte bizlere daha açıklayıcı bilgi verecek birileri varsa yardımcı olsun bir zahmet.öyle kitaplardan okumakla tam randıman alınmaz.
bu arada bileyim ya da bilmeyeyim ben denemeye devam edeceğim.İSTERDİM lerle olmaz.

Edmond demiş ki:
o zaman öğrenipte bizlere daha açıklayıcı bilgi verecek birileri varsa yardımcı olsun bir zahmet.öyle kitaplardan okumakla tam randıman alınmaz.
bu arada bileyim ya da bilmeyeyim ben denemeye devam edeceğim.İSTERDİM lerle olmaz.

doğru söylüyorsun, kitaptan okumayla olmuyor. Mesela okuduğum kitaptan thyrenia'nın ruhun geri gelmemesi konusunda söylediği şeyin cevabını alamamıştım, hala da kesin bir bilgim yok o konuda... :roll: bilen biri varsa açıklasın... :roll:

fulya_m_o_r demiş ki:
Edmond demiş ki:

doğru söylüyorsun, kitaptan okumayla olmuyor. Mesela okuduğum kitaptan thyrenia'nın ruhun geri gelmemesi konusunda söylediği şeyin cevabını alamamıştım, hala da kesin bir bilgim yok o konuda... :roll: bilen biri varsa açıklasın... :roll:
Ruhun geri gelmemesi gibi bisey yok cunku zaten astral seyahatte bedenden ayrılan ruh degil,bilinc.Oyle bisey de mumkun degil zaten.Oyle olsaydı astral seyahat sırasında bedenimizin ölmüs olması gerekirdi?

gamzem demiş ki:
bu bas dönmesini istemiyorum diyorsun fakt astral seyahette insanlar bas dönmesi,kulakların cınlaması gibi seylerden dolayı vazgecerler bunlar ruhunun bedenden ayrılmasının asamalrıdır,devam ederseniz bunlar gececektir ve ilk denemenizde odadan dıarıya cıkmamanızı ve 5 dkdan fazla kalmamanızı tavsiye ederim.
odadan dısarı cıkmama olayı nedir?bi de neden 5 dakikadan fazla degil?

aslında gerçek olabileceğine dair bir takım kanıtlar var...çok güvendiğim bir tanıdığım bunu yaşadığı için gerçekliğine inanıyorum ama başka biri anlatsaydı inanmazdım.dolayısıyla burada örnekle kanıtlamaya çalışmıcam boş yere:) ama bir ihtimal de verin bence doğru olabileceği konusuna..

pitch-dark demiş ki:
Bu halisülasyondan başka bir şey değil. Hurafe bu astral seyahat olayı. Hayal görmek gibi bir şey ve bilimsel bir kanıtı da yok. :)
Evet bilimsel bi kanıtı yok,ama deneysel kanıtları var.Astral seyahat sayesinde,hayatı boyunca hic bulundagı biryerdeki,tanımadıgı insanlar hakkında ayrıntılı bilgi veren insanlar gibi..

Geri