Ben Askere Gideeecam :)

Serbest kıyafetle koğuşta ve etrafında giymek için rahat terlik, ve de ayaklarınızı yıkayabilmeniz için mümkünse güzel kokan duş jeli vb. Ancak ayaklarınızı mutlaka çok iyi durulayın.
Valizinizi ve botlarınızı kilitleyebilmeniz için çok yaygın olmayan modelde asma kilit.
Mutlaka yanınızda tükenmez kalem olsun. Teslim olurken gerekebilir. Ayrıca botunuzun içine adınız vs yazarsınız.
Şimdiden hayırlı teskereler.

Aynen, acemi asker=mal adam :)
Benim dönemde bazı uyanıklar eğitimden yırtmak için "Öğretmeniiiz!" diye atıldılar, sonra gündüz talim, akşam subay çocuklarına eğitim oldular :D
Ağabey yanlış anlama da, mesleğim acemilikte çok işime yaramıştı :D Nizamiye'deki başçavuşun bilgisayar işlerini hallediyordum ve adamla tanış olduk resmen. Bir gün çok şiddetli bir mıntıka/temizlik durumu var. Bir boşluğa getirip telefon açtım ona, "Gomtanım ya beni bir çağırsanıza, yırtayım şu mıntıkadan" diye. Sağolsun, kurtarmıştı beni :D

İşin şakası bir tarafa da, ben aşırı rahat askerlik yaptım. Ne tavsiye vereyim bilemedim şimdi :D Beşiktaşlı olduğum için "Sen boşver nöbeti, git maçı izle de skoru söylersin" diyen komutana denk gelmişliğim bile var :D

Ağabey yanlış anlama da, mesleğim acemilikte çok işime yaramıştı :D Nizamiye'deki başçavuşun bilgisayar işlerini hallediyordum ve adamla tanış olduk resmen. Bir gün çok şiddetli bir mıntıka/temizlik durumu var. Bir boşluğa getirip telefon açtım ona, "Gomtanım ya beni bir çağırsanıza, yırtayım şu mıntıkadan" diye. Sağolsun, kurtarmıştı beni :D

İşin şakası bir tarafa da, ben aşırı rahat askerlik yaptım. Ne tavsiye vereyim bilemedim şimdi :D Beşiktaşlı olduğum için "Sen boşver nöbeti, git maçı izle de skoru söylersin" diyen komutana denk gelmişliğim bile var :D

Aman ha diyeyim, sen istisnasın, kaideleri devirmeye kalkışma. Çok beddua alırsın sonra :D

Geri