Bedb!n(Samsun)

samsunun en ii gruplarından tabi inş onlarda bi yavuz çetin gibi ii yerlere gelirler samsundan çıkıyo böyle iiler çünkü bide samsunda konser olayını biraz arttırsalar süper olucak

abi hoş sunuz iyisinizde bu kadarsa chino özentisi gibi durulmazki ama resmen sahne durusu mıkrofon tutusu herseyıyle chino yu taklit edıyor vokalınız bıarz daha kendısı olmayı denese hoş olmazmı her zaman orjinal olmak en iyisidir...

Metallic-Aga-Return demiş ki:
abi hoş sunuz iyisinizde bu kadarsa chino özentisi gibi durulmazki ama resmen sahne durusu mıkrofon tutusu herseyıyle chino yu taklit edıyor vokalınız bıarz daha kendısı olmayı denese hoş olmazmı her zaman orjinal olmak en iyisidir...

Birincisi 'özenti' lafını başka bir müzisyenden bahsederken kullanmak yorumun nasıl bir niyet içinde yazıldığına dair gayet açık fikirler oluşturdu kafamda.

İkinci olarak da Bedbin grubu yaptığı işlerle taklitçi olmadığını gösteriyor yeteri kadar.

Üçe gelince madem çok biliyosun bestelere de bi yorum yapsaydın arkadaşım.Eminim boş olmayan,faydalı,amaçlı bişeyler söylersin. :)

hocam harbidende oyle yanı sen hiç deftones dınlemıyorsun sanırım bi izlersen mıkrofon tutusundan harketlere mımıklere kadar tamamıyle aynı!etkılenmeyı geçmiş yani eleman bir ikincisi yorum yazmadan once bi oku istersen 3 üstünü sağlam denmıs orda begenılmiş yani muzıgı sadece tavsıye edılmıs ınsanların soylemye cesaret edemedıgı kırmak istemedıgı şey dıle getırılmiş?? bunun ne sakıncası var sence?? pıyasa zaten yeterınce chino moreno taklidi adam dolu insan kendı olmazsa muzigin ne anlamı varkı muzık ruhun dısa vurulması degılmıdır içinden geldıgınce davranmak degılmıdır bir insanı taklit ederek sınırlandırmanın mantıgı nedir ozaman bana acıklarımısn bunu !!!
bu arada niyet neymiş acaba bu sadece bir eleştiri her eleştiriye boyle cevaplar verılecekse ya o cevabı veren insannın kişiligi yetişmemiş yada o insanda bir paronayaklık var demektir bu insan kötu nıyetli der gibisinden eyw yinede....

arkadaşlar ben bedbin vokal.bu forumda benim mikrofonu nasıl tuttuğum değil bedbin grubunun muziği eleştirilmeli lütfen bu tarz yıpratıcı ithamlarda bulunmayın artı mimiklerden kasıt nedir anlamış değilim bizim kimseye özendiğimiz yok ama sen benzettiysen bilemiyeceğim.
bırak chinoyu kimseye benzemek gibi bi niyetim yok artı onun yeri burası değil onu bana özel mesaj olarak atabilirsin burda muzik konuşulsun tartışma platformu yaratmayın iyi ve kötü bütün yorumlar için saolun

VillehermanniValo demiş ki:
arkadaşlar anladığım kadarıyla unistar a katılmışsınız. hepinizi tebrik ederim. umarım biz de iz de bir yerlere gelirsiniz ne kadar farklı tellerden çalsakta :)

evet dostum katıldık ünistar'a..güzel dileklerin için sağol..hepimiz için hayırlı olur umarım..farklı tellerden calsakta özümüz aynı amaç müzik ne de olsa..grubunuzu dinledim gercekten cok beğendik..yolumuz acık olsun

VillehermanniValo demiş ki:
komedi sizce de değil mi benim favorim üç grup vardı. siz R.O.M ve biz :) bölge finaline bile katılamadık. acaba diyorum :S
dostum ben biraz önce baktım bölge finallerinde bedbin de yazıyor. gerci haklısın bana sorarsan r.o.m da sizde en azından ilk elemeyi gecmeliydi.sonrası gelirdi zaten.canlı performans hakkıydı bu grupların.daha cok grup vardır böyle.ama jüri kararı insan bazen anlam veremiyor.

arkadaslar performansınız harikaydı bence, siz ne kadar beğenmesenizde kendinizi. ama ses sistemi berbattı size ses gelmiyodu ama bize çok ii geldi hakkaten.geçersiniz siz bu turu merak etmeyin:D

Geri