Bedb!n(Samsun)

Melih_Mlh_1 demiş ki:
hocam harbidende oyle yanı sen hiç deftones dınlemıyorsun sanırım bi izlersen mıkrofon tutusundan harketlere mımıklere kadar tamamıyle aynı!etkılenmeyı geçmiş yani eleman bir ikincisi yorum yazmadan once bi oku istersen 3 üstünü sağlam denmıs orda begenılmiş yani muzıgı sadece tavsıye edılmıs ınsanların soylemye cesaret edemedıgı kırmak istemedıgı şey dıle getırılmiş?? bunun ne sakıncası var sence?? pıyasa zaten yeterınce chino moreno taklidi adam dolu insan kendı olmazsa muzigin ne anlamı varkı muzık ruhun dısa vurulması degılmıdır içinden geldıgınce davranmak degılmıdır bir insanı taklit ederek sınırlandırmanın mantıgı nedir ozaman bana acıklarımısn bunu !!!
bu arada niyet neymiş acaba bu sadece bir eleştiri her eleştiriye boyle cevaplar verılecekse ya o cevabı veren insannın kişiligi yetişmemiş yada o insanda bir paronayaklık var demektir bu insan kötu nıyetli der gibisinden eyw yinede....

hadi leyn! biz bugün izledik... ne özentisi?

arkadaşlar tanıştığımız için çok memnun oldum... ilerde tekrar görüşmek üzere... hepiniz süpersiniz dün gecede süperdi çok teşekkürlerrr......... :)

ya amaan her neyse arkadasım ya bılmıyorum benım ilk ,izleyısımde gozume o çarptı her neyse hala aynı üslüba devam edıyorsun gerçi ama neyse yinede eyvallah uzatmaya gerek yok bu sadece benım dusuncem bana onu anımsattı ilk olarak...

Arkadaşlar Ertuğrul da rica etti burası tartışma platformu değil.. Özel düşüncelerinizi, özel mesaj yoluyla paylaşabilirsiniz.. Burada söz konusu olan "bedbin"..
Ve bedbin bir gruptur,tek kişiden oluşmamıştır..
Lütfen eleştirirken yıkıcı değil yapıcı olalım..
:)

sizi seviyoruz olm! demonuzu ilk dinlediğimde bu grup alıp götürür olayı demiştim. öyle de olacak zaten. çok ruhsuz çaldık filan dediniz ama ruhsuz haliniz buysa ben sizin ruhlu halinizi düşünemiyorum. umarım BEDBİN ve PARANOYA hepberaber istanbul finallerine katılır! asıl o zaman eğlencenin dibine vurduk demektir.
bu arada sizden en kısa zamanda bir adet çanta bekliyorum. eray zibidisi çantayı bana vermemekte ısrar ediyo :D

olm mustafa kros derisini koli bantı yardımıyla tamir ettim :D kendini çok fazla suçlu hissetme :D ama ilk fırsatta samsuna gelip senin davulu patlatmazsam bana da Feo demesinler!!!! :D

sizi tanıdığıma çok sevindim finallerde görmek istiyorum hakettiniz çünkü biralemde dehşet bir gün geçirdik sizsiz olamazdı böyle bişey tebrikler sevgili dostlarıma performansları için çok iyi adamlarsınız hepiniz sevgiler saygılar

heheh moruk benım davulun cross bıraz zor patlatır sın çünkü elektronik haaa illa bı cross patlamak ıstıyorum diyosan alırım bı cross patlatır sın hatta beraber patlatırızz zuhahaha

zuhaha

butun yorumlarını okudum güzel bişey yapıyomuş sun gibi hissediyosun kendını.... hahah devam et moruk sakın ma sozcuklerini aman dıyım ben sana devam forever bedbin

bedbin uber alles

Ben şahsen Bedbin'in gitaristine özeniyorum, süper bi herif bence
Bronx'ta eller kanayarak çaldığını unutmadık hocam (ama ismini unuttuk salak gibi affet)
samsuna selamlar
kralsınız!
daha çalarız umarım birlikte

Burak (Rakı)

Re: bedbin uber alles

cemburakakin demiş ki:
Ben şahsen Bedbin'in gitaristine özeniyorum, süper bi herif bence
Bronx'ta eller kanayarak çaldığını unutmadık hocam (ama ismini unuttuk salak gibi affet)
samsuna selamlar
kralsınız!
daha çalarız umarım birlikte

Burak (Rakı)

abi süpersin yaw.. adımın önemi yok .. sonuçta beni unutmamışsın.. bu yeter de artar bile :D ( cansın - bedbin gitar bölü 1 )

Geri