OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

grup özgeyle(hatun vokalimiz) beraber şuanda 6 kişi dj ve keman kesin değil ama olabilirde bunlar ilerde konuşulacak.kesinleşince burdan duyuracağım.
saygılar sevgiler

arkadaşlar bu bi aşağılama deil ama overdose adında yerli-yabancı bi dünya grup var.sadece tavsiye niteliğinde isterseniz grubunuza farklı bi isim bulun diyorum

hippie_killer demiş ki:
arkadaşlar bu bi aşağılama deil ama overdose adında yerli-yabancı bi dünya grup var.sadece tavsiye niteliğinde isterseniz grubunuza farklı bi isim bulun diyorum

Arkadaşlar OverDose diye bir grup var birde bence daha güzel bir isim bulabilirsiniz yani yanlış anlamayın bizimkide güzel değil biliyorum ama ne ibliyim Underdose olsun daha özgün olur:)vallaha...

baterist sorunumuz yok sadece şuanda 3-4 kişiyle görüşüyoruz olmasını istediğimiz insan olamıyor bu yüzden de yeni bir baterist arıyoruz ve en iyisini bulacağız inşallah saygılar sevgiler

eyvallah fırat ben de uni li olduktan sonra onumde hıcbır engel kalmıyo muzıkle ugrasmam ıcın... zaten hayatıma gırdıgınden berı takıntı halıne gelen muzıkle urasmassam bu hayat gecmez boyle monoton monoton dıye dusunuyorum...:pandik :pandik kı bu ugrasımı butun elestırılere ragmen bu gurubu devam ettırecek guzellıkler ıcın kullanacagımdan da emın olabılırsınız...
basarılar bir hockey takımı malzemesı kadar...

(overdose----klarnet) (grup halka malolmus korler orkestrası gıbı ben de klarnetcı olıyım barı) :D 8O :eek: 8O :pandik :beer :metal :metal :metal :x

aslında konser çekimleri var ama o kadar kötü çekilmişki kimseye vermek istemiyoruz açıkcası.şu yakın gelecekte(en geç 20 gün) e kadar elimizde en kötü bir hücum olacak ama asıl isteğimiz kendi şarkımıza bir kanal yapmak ama paramız yok o kadar şuan bakacağız işte ama 20 güne bir kayıt olacak elimizde o zaman yollarız sana.

Ya kusuruma bakmayında bi arkadaşım sizin saklıkentteki konserinizi çekmiş kasete,sizle beraber chilekesh,84,dejavu bi gurp daha adını bilmiyom onlar var...bence korkunç yol katetmeniz lazım...birazda forumu okudum galiba pek oturmuş bi grubunuzda yok..sürekli bir eleman değişimi var...Birde nacizane 2 tavsiyede bulunmak isterim..KORN parçalarının 7 telli gitarla çalınması çoooook faydalı olacaktır :D 2.si ise vokal arkadaşlardan daha uzun olanı sesini biraz daha zorlarsa 5 konserden sonra ameliyat olması gerekecektir..Çok dikkat etmeli...Neyse bi Ankaraya geldim bütün gruplar hakkında 3-5 bişey öğrendim yorum yaptım işte kusuruma bakmayın :)

ben o uzun vokalim :D saklıkent konseri hakkında düşündüklerine katılıyorum.sesimi zorlamam fazla ama eyvallah dikkat edecem.korn ve 7 tel konusu aslında bilgim dahilinde değil ama tolga(gitarist) tonları uydurmak için notaları değiştiriyor.korn mutlaka çalacağız ama 7 tel li bir gitar bence çok gereksiz sonuçta cover yapıyoruz.
saklıkentte ki koner bizim ilk konserimizdi ve ilk konserinde saklıkentte çıkmak kolay birşey değil ama bu bahanede değil tabii.ilk kez sahnede şarkı söyledik 2 vokalde.stüdyoda kaymak gibi olan şarkılar bok gibi oldu ama baterist i oturttuk şimdi ve ökz gibi çalışıyoruz inşallah iyi olacak bundan sonra iyice çalışmadan hazır olmadan hiçbir konsere çıkmayacağız bir daha.inşallah iyi olur
saygılar sevgiler

Fırat'cım 7 telli gereklidir, en güzel birşeydir!!! Kredi-Yurtlar görürse beni, ben de alacağım. Bildiğim kadarıyla Tolga'da alacak. Nota uydurulsa da olmuyo öyle :D Tolga K7'yi alsın ondan sonra stüdyodan çıkmak istemiyeceksin ben sana söyliyeyim ;)

öyle öyle öğreniyoruz zamanla herşeyi :D artık solfejimizide alıyoruz :D herşey çok güzel olacak davulcumuzda sonunda oturdu.fanta şarkımızda hazır sayılır iş kayıta kaldı:D oh oh işler yolunda gidince çok güzel oluyor ya :D

7 tel iyi olur... bide evet yol kat etmemiz gerek ama kısa süreli bir gruba görö gayet başarılı olduğumuz çok kişi tarafından ibraz edildi neyse işte grupta tamamen oturdu herşey çok güzel olacak... :D:D:D :twisted: :twisted: :twisted:

Hiç gerek yok 7. tel... Yaptığınız müziğin ses aralıkları dar... 7. gerek olsaydı zaten gitar dediğin 7 telli olurdu en baştan beri :) boşverin önce 6 teli yiyin bitirin sonra 7. tele geçersiniz..... :)

Geri