OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

AnkaraCats_55 demiş ki:
ya canım berkaycım biraz mantık ya lütfen ya nedir bu!!! eskiden kimi dinliyolarsa dinlesinler be abi şimdi yapılan o değil bizde metal çalmıyoruz diyorum bu kadar basit ya çünkü metal grubu değiliz ya allah allah ben sana gelipte ya berkay olm bi korn çalın be süper olur diyomuyum ya daha hırr mırr töbe...
Beni ilgilendirmez aslında ne çalarsanız çalın ama anket açıp fikir belirt de demeyin o zaman.. Yukarıda demişsin ki;
"Biz hard core grubuyuz, Manowar'ı metal grupları çalsın."
Ama Hard Core da bir metal müzik dalıdır ben bundan bahsetmek istemiştim. Biz anket açtığımız zaman gelip söyleyin Korn çalın diye. Bizim gitarist zaten dünden razı belki bir atraksiyon yapabiliriz...

yeni kayıtlar vs var mı yolda diye sormak için girdim, ama gördümki yaz gelince sermişsiniz :)

bu sabah bodrumdan geldim adamik çok soft çalıyo be baba :) yinede bbc kapandıktan sonra onun yerini körfezle birlikte doldurmaya çalışıyolar.

hala istanbula beklemekteyim sizleri...

valla eylül olsun süper bir süpriz var.acaip yani inşallah herşey istediğimiz gibi olurda bunuda sizlerle paylaşırız.istanbulda da bişeyler konuşuluyor kısmet artık.yeni bestelerde kayıt bekliyor durum bundan ibaret :D bi yaz bitsinde sonra halledecez işallah.
adamik iyidirkörfezden tiksinirim en babasıda yola oturup içmek oluyor tekila 5 milyon :D

başka kayıt yok maalesef.şarkılar hazır ama kayıt yapmayacaz muhtemelen bidaha.yani belli olmaz ama işte bişeyler var konuşulan eğer anlaşılırsa kayıta gerek kalmayacak.ayrıca çok daha iyi bir süpriz var az kaldı eylül 2. haftası en geç hazır olacak inşallah :D burdan duyurruz :D afiyettesin inşallah chazychaz :D

ilk kez saklıkent konserinde dinledim ve slipknot çalan bir grup olarak aklımda kaldınız.left behindı o kadar güzel çaldınızki gerçekten hayran kaldım ve sitenizde wait and bleed,spit it out ve duality şarkılarınıda çaldığınız yazıyor.mükemmel bir repertuarınız var benim için ve saklıkent konserindeki performansınızı tekrar görmek istiyorum.en çok merak ettiğim ve konserinde olmayı en çok istediğim grup sizsiniz.
"son defa"yada hayran kaldım dinlemekten bıkmıyorum.sizi en kısa zamanda tekrar dinlemek istiyorum.daha başarılı olacağınızdan eminim.
sevgiler :D

çok teşekkür ederiz yorumlarınız için:) saklı kentte ki konser çok eğlenceliydi umarım yine öyle bir konser olur..

hikmet yaaa bu bomba diyip duruon da benim haberim varmı bundan;?bu nedir bu??? hepinizi çok özledim bu arada..

ayca84 demiş ki:
ilk kez saklıkent konserinde dinledim ve slipknot çalan bir grup olarak aklımda kaldınız.left behindı o kadar güzel çaldınızki gerçekten hayran kaldım ve sitenizde wait and bleed,spit it out ve duality şarkılarınıda çaldığınız yazıyor.mükemmel bir repertuarınız var benim için ve saklıkent konserindeki performansınızı tekrar görmek istiyorum.en çok merak ettiğim ve konserinde olmayı en çok istediğim grup sizsiniz.
"son defa"yada hayran kaldım dinlemekten bıkmıyorum.sizi en kısa zamanda tekrar dinlemek istiyorum.daha başarılı olacağınızdan eminim.

çok saol desteğin için biz de seni konserlerimizde görmek isteriz ama odtü ve safranbolu dakileri kaçırmışsın galiba :) neyse eylülden sonrakileri buradan takip edebilirsin

ayca84 demiş ki:

ayçacım sağol valla saklıkentte biras tecrübesiz ve heycanlıydık performansımız pek iyi olmamasına rağmen eylenmiştik orda eğer o halimizi çok beğendiysen şimdi bi dinle :D:D:D

sibercim tamam artık yeter saygıyı hakeden görür sen bizden saygı bekleme bizde senden beklemiyoruz bu kadar muhattaplık yeter hadi bakıyım her ne yapıyosan yap bulaşma bu tarafa adamı hasta etme.... :evil: :evil: :evil:

göktuğ biz grup elemanları olarak çok sabırlı insanlar olarak biliniriz.özelliklede ben birhayli sabırlıyımdır.yalnız herkezin bir dayanma sınırı vardır.tıpkı seninde olduğu gibi.bu grubun elemanları senden hoşlanmıyor.ve rica ediyorum lütfen forumumuza bişeyler yazma.tıpkı bizim senin forumuna yazmadığımız gibi.rica etmiyorum bunu istiyorum ve bunu yapacağını dşünüyorum ve şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.dediğim gibi biz kibar ve iyi insanlarız.

eylül ayı güzel geçecek.şahsen garantisi benim :D

arkadaslar bugun unı sonucları acıklandı ve sızden ayrılmak benı gercekten uzuyo... yaz tatılınde calıstım ettım ama dunya ıste...
bursa ya gıdıyorum okumaya :( :( ...
uzgunum yanınızda olmayı cok ıstıyodum ama hepınızın dedıgı gıbı kısmetten otesı yok...
uzgunum... kalbımle yanınızdayım...

lan utku bi de dj imiz olacaktın yapılır mı bu (şaka :D ) olm süper işte üni. yi kazanmışın daha ne istiyosun, git orda grup kur, bursada da yoğun bi rock kitlesi mevcut zorluk çekmezsin.. hadi bakalım gitmedin bi görüşelim hayırlı uğurlu olsun....

odtü ve safranbolu konserlerinizi kaçırdım maalesef ama safranboluya giden arkadaşlar performansınızın süper olduğunu söyledi.bundan sonraki bütün konserlerinize gelmeye çalışacağım.nete fazla giremiyorum ama girdikçe başlığınızı takip edeceğim :D

Geri