OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

Selam arkadaşlar! Biziz de çıkacağınızı Pokerhead elemanlarından öğrendik kendileri sıkı dostlarımızdır! Pek tanışmasak da sizlere başarılar diliyorum... İyi tesadüf oldu 5 akşamı canlı performansınızı da izleyecezz :)

Tüm BackStage grubunun selamları var. Kendinize iyi bakın!

3 ay sonra ilk kez stüdyo yaptık ve sesim kısılsı o kadar özlemişim ki öküz gibi yüklendim sesime.ama çok zevkliydi.bazı şarkılar unutulmuş :) ama lamba oldu hepsi
5 eylül pazar bizizde overdose var

olm hikmet fırat ve saz arkadaşları,tebrikler... ben çok eğlendim..bi ara pogoya niyetlendim ama ortam hiç müsait değildi...o yüzden daha geniş bi mekanda,daha anlamlı seyirciyle doya doya yaparız artık...tekrar tebrikler dostlar...

Çok iyi bir sahne performansınız var dostlar :)
sizi ilk izlediğimde bu ne be? demiştim gerçeği söylemek gerekirse :?: :)
Ama dün gece birçok şeyin değiştiğini gördüm :)
Özellikle Safranbolu konseriyle başlayan sağlam temponuzu korumuşsunuz :metal

TEBRİKLER,SAYGILAR VE SEVGİLER

Tebrikler OVERDOSE..... Sizi Geniş sahnelerde YENİDEN izlemek ÇOOK daha heyifli olur.. Ama olsn yine enerji dolu performansınız bizi de hoplattı zıplattı... Kocaman Adamlara Yetmedi sahne :) gayet güzeldi herşey.. SÜRGÜN adına tekrardan herşey için teşekkürler.... Yine yeni bir organizasyoda birlikte olmak dileğiyle... Esenlikler dilerim.....

Overdose cok iyidiniz tebrikler. Baya costurdunuz. Cok eylendim. Pokerhead adina cok tessekurler butun yardimlariniz icin. Tekrardan tebrikler hepinize. Bu arada besteler super ben cok beyeneiyorum.

pokerhead vokal
oytun

Sürgün'ü izlemeye gelmiştim, sizi de tanımış oldum, gerçekten olmuş, oturmuş bir grupsunuz. Özellikle bütün amatör gruplarda eleştirdiğim bas gitar - elektro gitar ton uyumsuzluğunu aşmış olduğunuzu farkettim. Albüm kaydı gibi özdeş tonlar geliyor bas ve elektronuzdan. Sizi daha iyi ses düzeni olan bir yerlerde dinlemek isterim, sevgiler.

akinu teşekkür ederim yorumların için.biziz deki arkadaşlar genel anlamda ellerinden geleni yaptılar,olabileceğin en iyisi buydu sanırım. onlarada çok teşekkür ederiz.inşallah dediğin gibi daha iyi bir ses düzeninde tekrar dinlersin :D

Demo şarkınızı çok beğendiğimi daha önce dile getirmiş olmam lazım... Söylemediysem, şu anda kayıtlara geçebilir... :)

Daima övmek nereye kadar bilmem. Bence güzel müzik yapıyorsunuz. Bestenizi de beğendim, "Son Defa" haricinde şarkınızı dinlemediğim için bestelerinizi eleştirme şansım yok. Sahnede "Son Defa"yı gayet güzel çaldınız. Kararlı, uyumlu tonlar. Sahnede iyi duran grup... Keyifliydi.

Diğer yandan; gözüme batan şeyleri de söylememde sakınca yoktur sanırım... Şarkı seçimlerinizi çok beğendim, ancak sanki tam olarak hazır olmadığınız şarkıları çalmaya çalıştığınız hissine kapıldım... Böyle bir risk aldıysanız ne gerek vardı? Tonlar genelde güzeldi, ancak bazı gitar tonları da tam tersine olmamıştı. Özellikle "Killing in the name of"da kullandığınız ton, bence rahatsız ediciydi. Değişik birşey denediniz belki, ama uymamış. Patch'ler arasındaki ses dengeleri kurulmamıştı. Davulda kaçan ritmler bir süre sonra göze batmaya başladı.

Bunlar her grupta olabilen, hatta olan şeyler. Zamanla rahat rahat aşılabileceğine inanıyorum.

Herşey bir yana. Bence keyifli ve iyi bir grupsunuz.
Sizi dinlemekten keyif aldım.

Başarılar.
Sevgiler.

gargoyle çok güzel ve doğru eleştirmişin sana tamamen katılıyorum.hazır değildik konserden 2 gün önce toplandık ve 4 ay sonra ilk kez beraber çaldık.ama bunlar asla bahane olamazl.biz bunları aştığımızı düşünüyorduk demekki aşamamışız demek ki daha çok çalışacakmışız.biz kendi performansımızı hiç beğenmedik.ben şarkının sözlerini unuttum davulcumuz ritim kaçırdı vs , bu hatalar bizim için büyük hatalar,asla olmaması gereken hatalar.söylediklerinin hepsinde haklısın.daha iyi olacak inşallah.yorumların ve ilgin için teşekkür ederim :d

Tasiyici_Cats demiş ki:
gargoyle çok güzel ve doğru eleştirmişin sana tamamen katılıyorum.hazır değildik konserden 2 gün önce toplandık ve 4 ay sonra ilk kez beraber çaldık.ama bunlar asla bahane olamazl.biz bunları aştığımızı düşünüyorduk demekki aşamamışız demek ki daha çok çalışacakmışız.biz kendi performansımızı hiç beğenmedik.ben şarkının sözlerini unuttum davulcumuz ritim kaçırdı vs , bu hatalar bizim için büyük hatalar,asla olmaması gereken hatalar.söylediklerinin hepsinde haklısın.daha iyi olacak inşallah.yorumların ve ilgin için teşekkür ederim :d

Olm bunlar olması gereken hatalar hamlık,pratik eksikliği, unutkanlık (herkes için) baget kırılması, elin su toplaması (sadece benim için) wait and bleed çalıp söylemek kolay işmi hiç dinledin mi hatasız çalan grup elinden gelenin en iyisini yapmak önemli.

şahsen ben beğendim performansınızı, olan hatalar ise oraya güzel müzik dinlemeye ve güzel bi sahne performansı izlemeye gelenleri rahatsız etcek türden değildi...tebrikler

Sevgili OverDose ben beendim bayaa konseri,uzun bi aradan sonra sahnelere döndünüz :D :D
sesim kısıldı boynum tutuldu ama feda olsun size :p
gelmesini çok istediğim biri vardı keşke o da gelebiseydi :( ama kısmet tabe
neyse hergün daha iyi oluyosunuz
öpüom hepinizi
seviorm ayrıca :p

Geri