OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

umarım kusuruma bakılmaz ama OVERDOSE'u bizizde izlediğim kadarıyla sıkıcıydı gerçi pek tarzım diiiil ondan olabilir. bu tarz müzik yapan bir grubun repertuar seçerken herkesin düşünebileceği şarkılar(Killin' in the name,In the end) dışında daha gruba özgü şarkılar seçmesi bence daha renkli ve özgün olur diye düşünüorum.SAYGISIZLIK ETTİYSEM ÖZÜR DİLERİM SADECE FİKİR BELİRTMEK İSTEDİM...
Başarılar Diliyorum...

fendertelecaster:saygısızlık yok.aksine güzel üslubun için teşekkür ederim :D
repertuar konusunda 2leme düşmüştük ama işte yarı piyasa(killing int he name of,in the endblind gibi)şarkılar yanında biraz daha az bilinen(clown,left behind,inhale) gibi şarkılarda söylüyoruz.zaten artık daha çok bestelerimize ağırlık verdiğimiz için coverlara gereken özeni gösteremedik.bunun için herkezden özür diliyoruz.eğer bir bar programı olursa coverlara ağırlık vereceğiz ama olmazsa pek fazla cover yenilemeyi düşünmüyoruz.öncelik şuan için beste ve bu paraleldeki çalışmalar
ilgin ve alakan için tekrar teşekkür ederim :D

evet kuvvetle muhtemeldir ki yeni bestelerden en az birini yolcuda çalacağız.daha erken gelişmelerde olabilir her an.yeni konser haberleri falan :D
değil mi rahmiciğim:p

sizinde baslik varmis ya son defa sarkinizi begenmistim daha baska sarkilarinizi dinlemek isterim zaten zafersarhosu ile anlastim ben Turkiye ye gelince konser verin en önden izleyecem :D :D size kariyerinizde basarilar abi...

CedriX demiş ki:
sizinde baslik varmis ya son defa sarkinizi begenmistim daha baska sarkilarinizi dinlemek isterim zaten zafersarhosu ile anlastim ben Turkiye ye gelince konser verin en önden izleyecem :D :D size kariyerinizde basarilar abi...
yeni besteler var ama kayıt yok şuan için.ama ramazandan sonra kayda girmeyi planlıyoruz.konserler olacak bolca.artık birine denk gelirsin :D

DeathStyle Festival
Yer : Saklıkent
Tarih :6 Kasım 2004 Cumartesi
Saat : 12.30 (Kapı Açılış)

Suicide
Solitoude
Krvestreb
Episodo 13
Sverses
OverDose
Down Dirty
Boyleweb

Giriş : 10 Milyon
Bilet Satış : Leman Kültür, RS Cafe, Zid Müzik, Ona On Cafe, Hayri Park

:metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

ceterisparibus demiş ki:
son defa güzel...izmir yolu gözüküyomu?merak ettim sizi :?: :) (kısmet demeyin sakın :!: ;) )
son defayı beğenmen çok güzel yeni bestelerede kayıtları muhtemelen ramazandan sonra başlayacağız.
izmire gelmeyi çok istiyoruz ama işte biri davet edicek şartlar uygun olucak ancak o zaman.yani oraya geldiğimize değecek bir organizasyon ve uygun şartlar olursa koşa koşa geliriz.

canercim kısmet tabi :D

Geri