OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

Son Defa şarkısını netten yükledim...

Şarkı çok hoş fakat ben birşeye takıldım belki Hikmet ve Fırat bana kızacak bunu söylediğim için ama :roll: Elveda derken bir telafuz hatası diksiyon bozukluğu var gibi bilmiyorum sizler farkettiniz mi...

28 indeki konsere herkezi bekleriz.ben orda olursam sevgilimde orda olucak.inşallah güzel bir gece olur.
albüm gibi bir çabalamamız var ama şuan için erken.henüz albüm yapacak kadar bestenmiz yok.acelemizde yok.28 inde yeni bestelerle sahnede olucaz ve ben tek bir kişiye söylicem şarkılarımı :ask :ask :ask

Hadi şimdiden iyi dileklerimi iletiyorum.Yıkın ortalığı...Ne şanslıyım pazara denk geliyormuş işten izin alma kavgasına da girmicem :) Başım döndü forumda dön dolaş gidip yatayım bari yarında bayram hani...

Başlıkla ilgili değil ama Bayramınız da kutlu olsun bu arada :elsalla

arkadaslar merhaba,ben trakya tıp 4 ten serkan burç
üniversitemizde bir rock topluluğumuz var
ve10-15 amatör grubun katılacağı bir rock festivali duzenlemeyi planlıyoruz okulumuzda 500 kişilik bir kultur merkezimiz mevcut
gidiş dönüş masraf-yemek ve kalacak yeri temin ederiz
daha başka ne gibi istekleriniz var lutfen bana ulaşın
[email protected]

sbd983 demiş ki:
arkadaslar merhaba,ben trakya tıp 4 ten serkan burç
üniversitemizde bir rock topluluğumuz var
ve10-15 amatör grubun katılacağı bir rock festivali duzenlemeyi planlıyoruz okulumuzda 500 kişilik bir kultur merkezimiz mevcut
gidiş dönüş masraf-yemek ve kalacak yeri temin ederiz
daha başka ne gibi istekleriniz var lutfen bana ulaşın
[email protected]

eğer masraflar karşılanacaksa gelmekten mutlu oluruz.... eğer tarzımızı ve çaldığımız şeyleri merak ediyosan www.overdose.garaj.org a bi bak istersen....

Güzeldi ben 4-5 şarkı sonra gitmek zorundaydım... yine de güzel tamamlanmış açıkcası Kendi adıma ben ÇOK eğlendim bayaa güzeldi.... nice nice konserlere hadi bakalım.. tekrardan teşekkürler herşey için....

Geri