OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

aralık ayında bir konser daha olacak yolcuda ama ne zaman olur o kesin değil.ayrıca yakın gelecekte daha öncede dediğim gibi bir eskişehir konseri olabilir.konserler devam edecek.hürmetler :)

Pazar Günü Biziz Bar'da ;

Overdose

The Diyv

Hünkar Bile Beğendi

Grupları Performanslarını Sergileyecekler.

Pazar Kapı Açılışı Saat 18:00

Giriş = 5milyon

Tarih : 12.12.2004

ANTİ ORGANİZASYON

Aralık ayı bol konserli olucak zannımca :D Bir konser haberi daha;

Kardeş gruplar OverDose & Sürgün 26 Aralık Pazar günü Yolcu Rock Bar'da sahne alıcak,herkesi bekleriz....gelin coşalım :D:D

Giriş 5 YTL+ 1 Bira

ra4.jpg

bizizdeki herkeze teşekkür ederiz.15 kişiye çaldık.hastaydım boralim bozuktu kimse yoktu ama olsun kötü söyledim ben kendi adıma :D
salı günü barfly dayız saat 21:00 da herkezi bekleriz

offf uzun bi aradan sonra nihayet overdos konserine geldim ama o da ne .....kimse yoktu....neyse artık salı barfly telafi ederiz....ilk defa pogosuz bi overdos konseri izldim :evil:

selam sizi bar flyda dinledim.müziğe ne kadar devam edersiniz bilmiyorum ama biraz daha gözden geçirin bence ne yapmak istediğinizi.Vokaller çok kötü vasatın biraz üstü bi grupsunuz... yolunuz açık olsun

depp demiş ki:
selam sizi bar flyda dinledim.müziğe ne kadar devam edersiniz bilmiyorum ama biraz daha gözden geçirin bence ne yapmak istediğinizi.Vokaller çok kötü vasatın biraz üstü bi grupsunuz... yolunuz açık olsun
konsere geldiğin üşenmeyip yorum yaptığın için teşekkür ederim.eleştirilerin içinde ayrıca teşekkürler.dikkate alınmıştır.eyvallah

depp demiş ki:

öncelikle konsere geldiğin veya en azından orda bulunup bizi dinlediğin ve de bir eleştiride bulunduğun için saol. Dinleyici eleştirileri bizim için çok önemli
hastalık dolayısıyla vokalde bir aksama olmuş olabilir
live vokallin herkesin istediği gibi olmaması bir grubun iş yapmayacağı anlamına da gelmez
deftones dinliyormusun bilmiyorum ama dinlemiyorsan da albümdeki ve live konserlerdeki vokallerinin farkını duymanı isterim
ama sonuç olarak deftones başarlı bir grup
bi de sıfatını belirtirsen; menejersmisin, müzisyenmi, prodüktörmü
yani müzik otoritesimisin yoksa sadece bir dinleyici mi neye göre yorumladın

ne yazık ki yermek övmekten daha kolay geliyor insanlara.. siz özverili bir şekilde güzel bir iş çıkartıyorsunuz. ben sizi takip eden birisi olarak derim ki; bu tür yorumlara kulak asmayın çünkü her zaman beğenmeyen birileri çıkar ve ne yaparsanız yapın onları memnun edemezsiniz.. ikna olmayan gelsin barfly'a yada yolcu'ya adam gibi bir dinlesin sizi.. biletini de biz veririz ;)

Geri