OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

yeni fırsat buldum yazmaya.abi system sound ı beklediğim gibi gelmedi sanki biraz tonda kayma olmuş iki haftada.. sizin caldığınızı orjinalinden daha cok beğeniyodum. Olmuyo bak böyle :p
bu hafta yine görüşürüz inş

plugged_out:2 haftadır çalmıyorduk unuttuk galiba ondandır :D haftaya olmaz söz :D
yarın zonguldak ereğlide festivaldeyiz 15.00 da
pazarda her zamanki gibi 21.15 civarında garage dayız.hürmetler :)

ilginç bi festival deneyimi yaşadık :? :? ama ereğli süper bi yer çok nemli ve çok sıcak ama çok güzel.... ;)

bu arada kötü bi haber artık pazar günler GARAGE barda sahne almıyoruz çünkü artık pazar günleri kapalıymış durumumuz kesinleşince burdan duyurucaz..... :( :( :(

evet cok farklı bı festıvaldi,cok eglencelı ayrıca cok yorucu.. ben ereğliyi cok begendım, tatıl beldesı gıbı herkes dısarda ..cok guzeldı :)
sız sahnede cok az da dursanız ıyıydınız tebrıkler canlarım ;)

pazarları garage kapalımıymıs :? umarım bı an once bellı olur ne olucagı.. :? :( :(

Garage Bar'daki haftalık programımız bundan böyle Pazar günü değil Perşembe günüdür.Yalnız grupla ilgili nedenlerden dolayı 2 hafta sahne alamayacağız.21 Temmuz Perşembe günü OverDose, Garage Bar'daki programına kaldığı yerden, tam takım devam edicektir ;)

perşembe iyi olur en azından artık pazarları gelemioruz diyenlere iyi bi fırsat hadi bakalım 21 inde bu sıcakta ankaradan gidemeyenleri biraz olsun hareketlendirelim....

overdose tayfası hangibar.com'da bir talihsizlik sonucu tüm müzisyen bilgileri silindi.Tekrar kayıt olursanız hem biz,hem de sizin fanlarınız sevinir.teşekkürler.

metalgramer:tşekkür ederim bilgilendirdiğin için.
yakında haberleri verilecek 1-2 tane daha şehir dışı konserlerimiz olacak kısmetse :D
bu hafta değil öbür haftadan itibaren perşembeleri garageda devam ediyoruz.
hürmetler

gruba bir dj almayı düşünüyorduk çalışmalar ve denemeler devam etmekte.kısmetse yeni sezonda ekip 6 kişi olacaktır.haftaya perşembe garagedayız.hürmetlerimizi sunarız

perşembe olmasına çok sevindim ya pazarları gelemiyoduk cünkü :dans çok uzun zaman oldu dinlemeyeli artık görüşürüz perşembeleri :twisted: :metalhead

Tasiyici_Cats demiş ki:
gruba bir dj almayı düşünüyorduk çalışmalar ve denemeler devam etmekte.kısmetse yeni sezonda ekip 6 kişi olacaktır.haftaya perşembe garagedayız.hürmetlerimizi sunarız

Bunu duymustum ve arkadasla ben beraber dogumgunlerimizi o gun orda sizin esliginizde kutlamayı planlıyoruz. Yalnız arkadaslar baya bi Korn ve Slipknot istiyorlar. Bakın ta nernden gelmisim benim hatrıma öyle seyler calarsanız cok memnun oluruz valla :)

cedrix sen ne zaman gelceni söyle biz size çalarız bol bol korn slipknot :D bizde istiyoruz zaten slipknot çalmak bahane olur bizede.gelecen tarhi haber et başımız gözümüz üstüne :D hürmetler

tebrikler demiş ki:
Slipknot çalınsın çok güzel de, davulcunuz çalabiliyor mu slipknot ben onu merak etmiştim ??

İsterse çalamayacağı şey Yok kerdeşimin !!! İnanırsa yapar ben bilirim ;) ... Asıl Bırak şimdi Davulu felanda BASS çalış sen biraz anlarsınya... ;)

Bu arada Oyuncak ettiniz lan GARAGE'yi yok PAZAR yok Perşembe olmadı bir de dikiş tutarmı diye SALI yı deniyelim felan.. İstikrar şart 8) ... Baktınız olmuyor Tadında bırakın... ;) afedersiniz Ortam ŞEBEK'i olmamak lazım :? .... Bu arada Kaçırmışsınız ZEYTİNLİ rock festivalini wallahi sizi listede göremeyince gözlerime inanamadım 8O hayret.. Yakında Adana Yumurtalık Rock şenliği olacakmış bana haberi geldi sizin isminizi verdim... oda olmazsa Bodrum-Güllük maxi hardcore zirvesi varmış Onada başvurun....

Veyahut boşverin bırakın bu işleri hepsi yalan... Bu sıcakta ne Hardcore çekilir ne de softcore... Bakın Sorumsuz gitaristinize o Tatil beldesi senin Bu tatil beldesi benim "baby baby baby" geziyor kendisi... ;)

Takılın peşine.......

Esenlikler.....

Geri