OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

eseko_kiz demiş ki:
overdozun vokali çok yakışıklı yavv seside çok tatlı. geleceği aydınlık bi gurup
evet
bende sırf onun için her programda bulunuyorum
:))
overdose naabıyonuz yaa
konserden beri görüşemiyoz
ben güneye göçtüm şimdilerde ama size yetişecem emin olun...
yeni dönemde görüşmek zıplaşmak dileğiyle...

clown olm hala bozuğum sana nedeninin biliyosun :D :D yeni sezonu iple çekiyoruz valla çok özledik gerçekten....

Dramar kardeşimede bi açıklama yapmayı borç bilirim; abi biz son defayı yaparken portishead diye bi gruptan dahi haberimiz yoktu gerçekten, bu kadar rastlantı bizide çok şaşırttı doğrusu, zaten artık son defayı çalarken girişini değiştirerek çalıyoruz, samimi söylüyorum alıntı değil.....

diğer bütün yorumlar içinde ayrıca teşekkürler kendimizi geliştirmek için çok çalışıyoruz ve bunun meyvesinide almaya başladık yeni sezonda yeni şarklarla görüşmek üzere.....

THELi demiş ki:
eseko_kiz demiş ki:
overdozun vokali çok yakışıklı yavv seside çok tatlı. geleceği aydınlık bi gurup

Evet canim sevgilim cok yakisiklidir ve yalniz bana aittir!!!!Siz sadece sesinden yararlanabilirsiniz!! :D :D :elsalla :elsalla :D

:D :D :D ıkı vokalinde sesı masallah super... ama onemlı olan butune bakmak gurup oalarak degerlendırmek daha dogru bence.. gurubun her elemanıda cok basarılı ve bu sayede overdose oluyolar zaten..gökçencım cok tatlısın ,sevgılılerımızı ızlemek ve dınlemek cok keyıflı ;) 20 agustosu ıple cekıyorum cok ozledım hepınızı.. :dans :elsallaa

Bende özledim valla :D
Bi ara birbirimizi görelim artık :D
Ayrıca bende çok beğeniyorum Hikmeti :D
Bu arada öncedende yazıldığı gibi başka demo yok şu an için...Yapıldığında zevkle beğeninize sunucaz ;)

uzun bi aradan sonra bütün overdose grubuna selamlar ( chazychaz )..uzun süredir girip de mesaj atamıyodum.. yeni neler oldu bilmioyrum ama son defa dan sonra yeni bir kayıt yaptınız mı

öldük mü ne oldu gruba alooo :D gruptan kimse tınlamıyor forumu anladım ben neyse eylül başı bir süprizde (dj :p ) karşınızdayız arkadaşlar esenlikler....

yaa ben OVERDOSE a hayranım ama saçma olacak ki sadece sondefa parçası var heryerde överim bu grubu ama bi tane parçası var bea kardeşler.. bana yardım edinde şu diğer parçalarınızıda arşivime ekliyim...

sevgili metaldaze şu an için bi kayıt yok son defadan başka ama eylül ve ekim aylarında olacak hepsini koyucaz internete sen merak etme ve birazcık bekle... sağol görüşlerin için...

Bodrum Bodrum.... sonunda tatilden döndüm FEKAT bu nedir ya 3. sayfaya düşmüşüz gruptan kimse ilgilenmiyo izleyiciler merak etmiyo demekki, bu ne ilgisizliktir kardeşim kısmetse haftaya GARAGE da sahne almaya tekrardan başlıyoruz... şaşırdım valla forumun bu haline :? :?

Geri