OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

Sevgili OVERDOSE, yine bir pazar gününde daha sizin programınızı azıcık da olsa etkiliycek, ama hoşunuza da gideceğini tahmin ettiğimiz bir konserimiz var, umarım darılmazsınız :)
5 ŞUBAT 2006 PAZAR,
"RESPECT!" Metal Konserleri @ GARAGE

Afiş en kısa zamanda eklenecektir, konserde yer alacak gruplar

KARAKEDİ- Albüm öncesi son konser
DJINN STYLO
ARCANE
MELATONIN
THE DIYV
ANGARYA

Giriş 7,5 ytl - ilk içki dahil, gecenin devamında OVERDOSE

Herkes davetlidir, hepinize şimdiden iyi eğlenceler!

cnblbn demiş ki:
yawrum bee ne sölüo hikmetle fırat:p yardır overdose yardır:pp

sağollassın bide kendini tanıta bilelim arkadaşımızmısın :D

metal konserleri patladı bu aralar hadi bakalım hayırlısı... djinn stylo yu dinleyelim bide....

bu gece bekleriz herkesi efenim 9 sularında GARAGE bara... :metalhead

ben geldiiim
nassınız bakam görüşmeyeli.
sizi çok canlı gördüm dün gece.
ben o kadar enerjik olamadım ama affedin artıkın, uzun zamandır bööle uzaklardaydım falan daha ısınamadım.
özlemişim vallaaa:)
haftaya görüşürüz,

sağol tonmaister ım bende bazen anlam vewremiyorum bu seyirci kitlesin... :? :D

gökan olm nereye kayboldun 2. yarı...!!!

teşekkürler reb tebriklerin için...

5 Şubat Pazar için her şey hazır. Seyirciler ve gruplar sabırsız.. saat sayıyoruz artık ne diyim..
Yanlış anlaşılmasın diye herkes için tek geçerli kural RESPECT! Saygı ve Hoş Görü... Bolca Eğlence!

Not: Alternatif ve diğer müzik türevlerinden hoşlananlar, sizin için de geçerli yukarıdaki kural, bizce gelip eğlenin.. Her şey müzik için..

Hepinizi bekliyoruz.. Sürprizlerimiz var, doğrudur - En çok eğlenenlere ;)

geçen sene birara eskişehire gelme planları fln atılmışta ortaya ama hepsi fos galiba ve bidahada hiç ses gelmedi ankaraya geldiğimde garage da dinledim ama eskişehir olsa daha kolay dinleme şansı olcak yok mu şansımız burda dinlemek için :)

teşekkürler yorumlar için arkadaşlar....

basakes; dostum gecen sene tam geliyorduk eskişehire fakat bizim gelmemiz için organizasyonu düzenliyen kişi bize biraz kazık attı diyebilirim o yüzden gelemedik ama bu sene bi aksilik olmazsa böyle bi plan var inşallah hayata geçer....

failure; istanbula gelicez yakın zamanda merak etme... ;)

bu gece 22 sularında GARAGE' a bekliyoruz herkesi....

teşekkürler yorumlar için arkadaşlar....

basakes; dostum gecen sene tam geliyorduk eskişehire fakat bizim gelmemiz için organizasyonu düzenliyen kişi bize biraz kazık attı diyebilirim o yüzden gelemedik ama bu sene bi aksilik olmazsa böyle bi plan var inşallah hayata geçer....

failure; istanbula gelicez yakın zamanda merak etme... ;)

bu gece 22 sularında GARAGE' a bekliyoruz herkesi....

Geri