OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

"evet evet kesinlikle kurmalısınız" hem sadece sen olsan da "evet evet doğru karar "
ayrıca güzel sevgilinde seni dinlemek için sabırsızlanıyormuş :p

AnkaraCats_55 demiş ki:
raamican gel beraber kuralım grubu fırattan tık yok :)
tık derken?ayıp olmuyor mu deve :D senfonik bişeyler yapalım ama olmadı dingin şeyler,ben bongo falan çalayım raami fülüt çalsın ben isterim yani.ama crash e abanan bir davulcunun yamacında hasar büyük olur bende :D
musiki bile söylerim derinlere dalarak...
sen iste soyunurum bile sahnede...BALIM.

o zaman ayda bir sahne alan bi grup olalım hem beyine hemde kulaklarada dinlenme imkanı veririz öperim seni şirin şey :D (iice gay olduk) o diilde yaşlandıkmı ne :!:

kesin kurulmalı bu grup. sahnede çalınması gereken ilk şarkı da Limp Bizkit/Break Stuff olmalı.pogo yapılıp kafa göz kırılmalı:) Nu - Metal rulez

AnkaraCats_55 demiş ki:
o zaman ayda bir sahne alan bi grup olalım hem beyine hemde kulaklarada dinlenme imkanı veririz öperim seni şirin şey :D (iice gay olduk) o diilde yaşlandıkmı ne :!:

yok canım biz hiç yaşlanırmıyız....sadece dünkü çocuklar büyüdü....biz aynıyız :)

harbi bu konser...sahne olayı keşke olabilse ne güzel olurdu eski günleri çookk özledik.ayda biri geçtim sadece bunca zamanın hatrına bi konser...siz bir araya gelin gerisini ben hallederim :)

Overdose..toplansın yani bi zahmet.. :D eski günleri yaad edelim..hepberaber..mekanlarda açılıo yeni kaliteli...eski ortamları kuralım oralara..yaş geçmedi ayrıca bencede apo..tecrübelendik iice :) overdose kırmaz ya tayfamızı..bilirimm ben onlar şuan çalma isteğiyle yanıp tutuşuolardır :)

walla yaparsam bi ben yaparım doğruda agghhh işte :) istanbulda olmasam yapıyım neyse linkin parkla avunucaz artık :p gerçi bellide olmaz ama biz kısmet diyelim kısmet :D

Geri