OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

Ya daha öncede belirttiğim gibi yeni kurulan bi grup için bu kadar iddalı konuşmalar ne kadar doğru??Konsere chilekesh çıkıyomuş adamlar fanta 1.si,84 çıkıyomuş senelerdir piyasadalar,deja vu çıkıyomuş onlarda senelerdir piyasadalar..Çakırkeyif'i bilmiyorum...Ama bu 4 gruptanda bu kadar iddalı hiç bi forum yazısı okumadık,duymadık espri yollu da olsa...Bence bu konsere bu kadar iyi gruplarla çıktığınız için kendinizi şanslı saymalısınız...Ayrıca bence yarın sizi dinleyenler bu yorumları yapsınlar (bende dahil),böylece objektif olarakta değerlendirilmiş olursunuz...Bikaç sayfa önce güzel bi yazı vardı şimdi üşeniyorum kimin yazdığını bulmaya..elektrometin olun demişti birisi...Bencede...

worms'a kesinlikle katılıyorum daha önce ne bir kayıt'ı ne de bir konser vermiş bir grubun saklikent ana sahne'de ilk konserine çıkmak hemde sadece cover değil müzik yapan gerçekten kaliteli gruplar arasında çıkıyorsunuz bu kadar iddanız sonunda başaramzsanız ne olucak bunu hiç düşünmüyormusunuz. o zaman bakamazsınız ama insanların yüzüne, umarım gerçekten mükemmel sinizdir ve yarın hiç bir aksilik olmaz . kötü niyetle yazmadım belirteyim.

ya mükemmel olmayacağı kesin.amacımız sadece en iyisini yapmöak iddeamızın sebebide en iyisini yapma amacıdır.ayrıca kendimizi şanslı saymamızın sebebi süper gruplarla veya süper müzik yapan insanlarla çıkmak değil arkadaşlarımızla dostlarımızla aynı sahneyi paylaşacak olmaktır.umarım bi aksilik olmazda herşey süper gider.umarım iddealı konuşmamıza değer saygılar sevgiler
overdose gitar

ben arkadaşlarımı tanıdığım için, kendi düşüncelerimi şöyle sunacağım; burda "konser müthiş olacak, çok gaz olacak" derken "diğerleri kimmiş? biz hepsinden iyi çalarız, süperiz de" gibi bir maksat gütmeden, tam aksine bu kadar önemli gruplarla beraber çıkmanın verdiği heyecanı anlatmaya çalışılmıştır sanıyorum... ayrıca diğer gruplarla olan görüşmelerde de, bu organizasyonun beraber ne kadar güzel olacağı konuşuluyordu... herkes birbirine olabildiğine destek çıkıyor... bu beş grubun elemanları da bu konser dahilinde ve haricinde de kendini kimseden üstün görmemesi gerektiğini bilir, böyle davrananın sonunun da "düşmek"ten başka birşey olmadığını da bilir. konserde çıkacak hemen her elemanı teker teker tanıdığım için bunları söylüyorum. çok klasik biliyorum ama "birlikten kuvvet doğar" denmiş ve yalan da değil bence. bu konserle de bu doğrulanmış olur..
laflarım kimseye sataşma değil lütfen yanlış anlaşılmasın, sadece olayları daha içerden bildiğim için yardımcı olmak istedim,
Saygılar...

Valla sadece başarılar dilerim :)Büyük kalabalıkların önünde çalmak çok zor ve streslidir...Bunu eğlenceli hale getirmek sizin elinizde... ama bu demek diilki belkide ilk ciddi sınavınızda olmıycak diye bisey yok... hadi bakalım görelim sizide:)
DERİNALTI-VOKAL

Ya tabi ki grupların arasında dayanışma olduğu çok açık, sıralama konusunda bile forumdan takip ettik pek çok sorun çıktı hepsi anında çözüldü...Yoksa normalde ne lanet bi iştir bilirim sıralama yapmak.. tamam bu kadar dostluk var ama düşündünüzmü belki de bu iddialarla diğer gruplardaki dostlarınızında tepkisini çekişsinizdir..Kırmızı anladığım kadarıyla grupları tanıyo ama nerden bilebilir ki bu iddiaların tepki çekmeyeceğini?Sonuçta dediğim gibi sizin dostalarınızdan chilekesh fanta 1.si,,84 Dumanın ön grubu,dejavu da kurbanın ön grubuydu...Bunu söylemek istemiştim sadece..Objektif olarak bu grupları nasıl değerlendirebiliyosak sizi de bu şekilde değerlendirmek istiyoruz..teşekkürler,başarılar...

Bu konuda benim konuşmam ne kodur doğru bilmiyorum. umarım haddimi aşmıyorumdur. yani kimse bana "git şunu açıkla" demedi. kendi düşüncelerimi söylüyorum sadece. o yüzden gerektiğinde grup elemanları lütfen beni uyarsın. öncelikle bunu belirtmek isterim...
worms'un yazısıyla ilgili olarak da şöyle bir şey söylemek isterim; bence ne ile alakalı olursa olsun bir işle uğraşan bir insan veya topluluk mutlaka bir iddiaya sahip olmalıdır. overdose grubunun sahip olduğu iddia da bu doğal nedenden kaynaklıdır. sanırım forum genelinde şöyle bir iddia olmuş, "overdose herkesden iyi çalacağını söylüyor, kendini üstün görüyor". ben bunun ufak bir yanlış anlama olduğunu sanıyorum. Kaynağı da Ankara_Cats_55'in yazdığı "sağolun beyler yarın ilk grup çıkıyoruz insanları öyle bi gazlıyacazki diğer gruplarda ne yapacaklarını şaşıracaklar" mesajı sanırım. eğer bundan kaynaklıysa bunun bir espri olduğunu hissediyorum ben...
aslında dediğim gibi bu konuda konuşmak bana düşmez. en iyisi yarın gelebilen herkes konsere gelsin. Overdose performansından sonra tüm fikirlerinizi söyleyin. şimdilik bunları boşverin... herşey ilerleyen günlerde açığa çıkar zaten...
Saygılar... :D

demircim sağol öncelikle :D
konseri önce kendi adımıza değerlendirecek olursak istediğimizi yapamadık yani hiç olmicak şeyler oldu ama olsun süper bir tecrübe oldu bizim için ben şahsen gözlerimin içine terler girene kadar tepindim ve çok eğlendim.biraz sert oldu sanki ama bizde böyleyiz sert olmasını istiyoruz :D yani saklıkent in ses sistemine laf edilebilir imkanlar yoktu denir v.s.. birsürü şey söylenebilir ama bunlarda bu işin gerçeği ise bunlara hazır olmayı öğrenmemiz lazım ve herşeyi kendimizde arayacağız biz yanlış yaptık diyeceğiz ve daha çok çalışacağız.destek veren sırtımızı sıvazlayan herkese çok teşekkür ederiz inşallah güzel olmuştur.biz çok eğlendik
herkese sevgiler saygılar :D

KIRMIZI demiş ki:
ben bunun ufak bir yanlış anlama olduğunu sanıyorum. Kaynağı da Ankara_Cats_55'in yazdığı "sağolun beyler yarın ilk grup çıkıyoruz insanları öyle bi gazlıyacazki diğer gruplarda ne yapacaklarını şaşıracaklar" mesajı sanırım. eğer bundan kaynaklıysa bunun bir espri olduğunu hissediyorum ben...

ben burda cümle hatası yapmışım galiba,şaşıracak olanlar,diğer gruplar değilde insanlar anlamında söylemiştim herkesten bu yanlışlık için özür dilerim... insanları baştan gazlıyıp diğer gruplara verme düşünesi taşıyan bi cümle bu...
tekrardan özür dilerim..

Sevgiler & Saygılar...

bencede güzeldi, konser öncesi aksilikler dısında cok zevkliydi!tum gruba ayrıca tesekkür ederim o ortamda olmak bile güzeldi...

Overdose-keman (yazsammı artık:)

Ya arkadaşlar foruma yeni giren kimse okumamakta mı forum kurallarını,adamların forumunu kapattıracaksınız yine!!!Türkçe'yi güzel kullanmazsanız pek çok grubun başına geldiği gibi bu forum sayfasını da tarihin karanlıklarına gömeceksiniz...Biraz daha dikkat lütfen!!!

Öncelikle konsere katılan diğer gruplar için birşeyler yazmıştım size yazmayı unuttum,şimdi yazıyorum..Dediğimiz gibi -qutay.vv ve ben söylemiştim galiba- konserin sonuçlarını görmek, öncesinden tahmin yürütmekten çok daha mantıklı bir hareket tarzı..Arkadaşlar öncelikle şunu söylemek isterim,konsere çıkan gruplarla(84,dejavu,chilekesh) başka bir organizasyonda bir arada çıkmayın bence...Çünkü bu 3 grupta seyircisini sabitlemeye başlamış durumda ve gerçekten farklılar...size sadece bir tavsiye vermek isterim -önemseyin veya önemsemeyin- hani amatör grupların bi arada çıktığı öğlenleri yapılan konserler var ya onlarla başlayın,çünkü o saatin seyircisi müziğinizi daha iyi anlayacak bir dinleyici kitlesi olur...
ikincisi yeni kurulmuş olan bi grup için özellikle DEFTONES ve KORN çalmak gerçekten inanılmaz zor olmalıyken siz dün çıkıp çaldınız...Ancak inanın olmadı-bence-...dinleyenler burası böyle miydi şurası şöyle çalınmıyo muydu fln tarzında konuşuyolardı benim yanımda...
ve son olarak cats_55' in iddası konusuna gelince dediğim gibi konserden önce istekli olun ama dışavurmayın..Nitekim sesler tamam bi nebze kötüydü ama anlaşılmayacak kadar da değil insanların ne kadar gaza gelebildiğini hep beraber gördük..Ancak ilk ve büyük konser heyecanından olmuştur belki..başka bir konserde daha oturaklı yorumlar yaparız umarım..Kolay gelsin...

worms öncelikle konser yeri konusunda haklısın ordaki seyirci sakın yanlış anlaşılmasın 84 dinleyicisiydi.yani slipknot u iyi çaldık diye düşünüyorum dinleyen bir insan olsa ritimle bile kendini bulurdu orda neyse bu konulara girmek yanlış ki buda bizim suçumuz.
seni nasıl inandırayım bilmiyorum ama korn deftones bizim en iyi yaptığımız gruplardı ama bencede olmadı bu bir aksilikti.ama oda olacak inşallah :D şunuda belirtmek isterim ki bizim yapmak istediğimiz müzik bu yani eğer kendi bestemizi duyabildiysen :D ne demek istediğimi anlamışındır.senin yorumlarına saygı duyuyorum ve teşekkür ediyorum düşüncelerini paylaştığın için.
ama bizi dinleyen abilerimiz hard-core yapmış abilerimizin bize söyledikleri bize yetti yukardaki yorumlar bize yetti yani ilk konserde sperdiniz yani yıktınız saklıyı yorumlarını beklemiyorduk zaten ve açıkcası duymak istediğimiz şeyleri duyduk.hemde duyulması bizim için en önemli insanlardan.2-3 bahar şenliğinde çıkacağız inşallah şuan kesinleşen oralarda bizi dinlecek insanları bulacağız inşallah.yani insanlar ulan bu ne yaa demiyecekler inşallah yani soulfly çalınca bu ne ya demiyecekler.
kimse yanlış anlaşılmasın saklıkentte olmaktan çok mutluyduk ve şükranlarımızı sunuyorum desteklerinden dolayı herkese
saygılar sevgiler herkese

Ben kosnere gelmedim faka playlist'iniz hakkında yorum yapacağım Utku Havuç'Ta otururken Utku playlistinizi göstermişti ve bence çok bilindik hardcore şarkıları çalmışınız yani çok piyasa ve ben hiç birşey bilemden dinleseyd,im basit bir cover grubu derdim açıkcası yanılmıyorsam bir tane kend şarklınız vardı bence hata olmuş, bundan sonra başarılarınızın giderek artarması dileği ile, birde şaka yolu ile de olsa ne ibliyim öyle sözler itici geliyor

Overdose sadece bişey söylemek istiyorum , burdaki konuşma tarzınız biraz itici yani , chilekeshin manganın bile konuşmadıgı kadar kendinize güvenli konuştunuz hep ama öyle olmadıgını gördük , daha fazla konuşmayım ben yoksa laf sokmaya çalıştıgımızı sancaksınız...

Geri