OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

bu gece yeni bi programa başalıyoruz şarkılarda çok bi değişiklik yok ama haftaya 4 yeni şarkı eklenecek, bugün daha çok ısınma turları şekline olucak...

son bir hatırlatma Bu Gece Saat: 21:30 da GARAGE Rock Bardayız arkadaşlar bekliyoruz...

Overdose Malatya'ya gelsin! tüm malatya halkı adına sesleniyorum. gelin artık! nerdesiniz? özledik sizi :)

Not: hafta içi geliyorum. vodkaları hazırlayın azalım delirelim coşalım toplaşalım koşalım oooh miss :)

kürt seda ! :LOL:

herkese slm,artık bende yazıom,geç oldu ama tanıştık teknolojiyle,sayın arkadaşlarım,overdose desteğinizi beklior,bizi unutmayın,pazar akşamlarını beraber geçirmek dileğiyle

SokarcA demiş ki:
Overdose Malatya'ya gelsin! tüm malatya halkı adına sesleniyorum. gelin artık! nerdesiniz? özledik sizi :)

Not: hafta içi geliyorum. vodkaları hazırlayın azalım delirelim coşalım toplaşalım koşalım oooh miss :)

kürt seda ! :LOL:

bak gelicekse 19 una kadar gelsin yoksa ben gelijem ankaraya :twisted:

aa bu hafta pazar günü birinin doğum günü varmış garajda overdose programı sırasında...
e artık hediyemizi kapıp geliriz:)
iplen çekiyoz ailecek vallaa.
umarım bi aksilik olmaz...

not: doğum günü çocuğu gruptan hediye olarak bira kabul ediyormuş:)

arkadaşlar bu pazar sahnede olamamızın nedeni hikmet amerikan futbolu idmanında boynunu incitti o yüzden boyunlukla dolaşması gerekti 2-3 gün süreyle o bakımdan oldu.herkezden özür dileriz mehticimede şifa dileriz canım canım

Tasiyici_Cats demiş ki:
arkadaşlar bu pazar sahnede olamamızın nedeni hikmet amerikan futbolu idmanında boynunu incitti o yüzden boyunlukla dolaşması gerekti 2-3 gün süreyle o bakımdan oldu.herkezden özür dileriz mehticimede şifa dileriz canım canım

amerikan futbolu mu zordur o ya pata kute giriyolar birbirlerine boyun incitmesi ile iyi kurtulmus bence neyse acil sifalar

Geri