Ibanez RG2550

KoRnoManiac demiş ki:
aponeurosis demiş ki:
selamınaleykümselam dostlar... :) Bugün gittim ve hayallerimin gitarı olan RG2550mi aldım...Yanına da Roland Microcube...Çok iyi anlaşıyorlar... ;) Feci mutlu ve heyecanlıyım...RG2550'm rüya gibi...Bu arada kardeşliğe katılmaktan dolayı da ayrı bir gururluyum.. :p

sende mi birader :)
of yaw ben kaldım forumda bi 2550 siz...Fidecem dandik üniye sırf gitar 2550 alsınlar die :LOL:
Hocam sorma ben şimdi birde yurtdışından pickguard getiriyorum mirror gold

gold-mirror-2_zoom.jpg

Bunun üzerine

jem10th-04.jpg

Bunun üzerindeki figürleri eklicem

Bu şekilde arka kapaklarıda ve sap ayarının oradaki kapağıda gelicek.İşte o zaman .........:!:

Canneerr demiş ki:
ibanez rg2570+case satış fiyatı nedir?temiz ikinciel veya 0 fiyatlarını bilen var mıdır?
1200 dolar maxiumum diye biliyorum en ucuzda 1050-1100 dolara bulucaksındır.Hardcase olayında da Team J. Craft'ları ayrıca 200veya 150 dolar gibi bir rakamdan satıyorlar.Heryer öylemidir bilmiyorum ama soruşturduğum kadarıyla böyleymiş.

DreamofStyks demiş ki:
Canneerr demiş ki:
ibanez rg2570+case satış fiyatı nedir?temiz ikinciel veya 0 fiyatlarını bilen var mıdır?
1200 dolar maxiumum diye biliyorum en ucuzda 1050-1100 dolara bulucaksındır.Hardcase olayında da Team J. Craft'ları ayrıca 200veya 150 dolar gibi bir rakamdan satıyorlar.Heryer öylemidir bilmiyorum ama soruşturduğum kadarıyla böyleymiş.

hard case'i yanında vermek zorundalar fiyatına o da dahil?

Norton_Antor demiş ki:
DreamofStyks demiş ki:
Canneerr demiş ki:

Zorundasına bakmıyo adam vermiyolar işte ben kenimden biliyorum :)

DreamofStyks demiş ki:
Norton_Antor demiş ki:
DreamofStyks demiş ki:
Canneerr demiş ki:

Zorundasına bakmıyo adam vermiyolar işte ben kenimden biliyorum :)

hocam sitesinde yazıyo "all prestige guitars included hardcase" gibi bişiler.Ama güzel ülkemin güzel müzik dükkanları çakal oldukları için ayrı ayrı satıyolar ama toptanda casele beraber geliyo onlara...

doğrudur o şekilde satmaya çalışanlarda vardır ama şikayet edilmeli bence. hatta bu hani gitara yeni başlayanlar için paketler olur ya gitar amfi vs.. o paketleri açıp gitarı ayrı amfiyi ayrı satarak daha çok kâr edenlerde türkiyede bir hayli fazla.

DreamofStyks demiş ki:
KoRnoManiac demiş ki:
aponeurosis demiş ki:
selamınaleykümselam dostlar... :) Bugün gittim ve hayallerimin gitarı olan RG2550mi aldım...Yanına da Roland Microcube...Çok iyi anlaşıyorlar... ;) Feci mutlu ve heyecanlıyım...RG2550'm rüya gibi...Bu arada kardeşliğe katılmaktan dolayı da ayrı bir gururluyum.. :p

sende mi birader :)
of yaw ben kaldım forumda bi 2550 siz...Fidecem dandik üniye sırf gitar 2550 alsınlar die :LOL:
Hocam sorma ben şimdi birde yurtdışından pickguard getiriyorum mirror gold

gold-mirror-2_zoom.jpg

Bunun üzerine

jem10th-04.jpg

Bunun üzerindeki figürleri eklicem

Bu şekilde arka kapaklarıda ve sap ayarının oradaki kapağıda gelicek.İşte o zaman .........:!:

oyyyy oyyy...yahu gitarı aldık diye birkaç gün uğramadık,(malum bebekle ilgilendim bu ara [:)]) neler olmuş..--sahi ne olmuş ki? :D

KoRnoManiac...sabret abi, sende bu özlem varken sen de kavuşursun...dile kolay ben 6 sene bu bebek için birikim yaptım...ama sen de çok iyi bilirsin ki sonuna dek değer RG2550ye...

DreamofStyks...yahu ne diyeyim ki sana be abicim 8) :LOL: ...umarım bir an önce o istediğin harikalara kavuşursun kazasız belasız..bir de onlar gelince monte ettirdikten sonra fotolarını çekip koyarsın...vallahi süper olacak gibi...darısı bir gün başımıza diye hayırlı bir dilekle bitireyim bari... :twisted:

oyyy gerçekten güzel gitarrr satılıomu bundan hala direp gidip alıyom:p bide benim bi sorum olucak hatta biriki bende rg 550 gıtar var onun yapım yılını merak edıyorum.ayrıca tremolo kolunun girdigi yerdeki parcanın arkası kırık(vibrato kolunun gırdıgı yerdekı) gitarı ınceleyenler bılıo vida çıkıyo bu parçayı nerden bulabılırız ya.fazladan veya yaptırabılecek olan varsa valla cok sevinirim

delidehset2000 demiş ki:
oyyy gerçekten güzel gitarrr satılıomu bundan hala direp gidip alıyom:p bide benim bi sorum olucak hatta biriki bende rg 550 gıtar var onun yapım yılını merak edıyorum.ayrıca tremolo kolunun girdigi yerdeki parcanın arkası kırık(vibrato kolunun gırdıgı yerdekı) gitarı ınceleyenler bılıo vida çıkıyo bu parçayı nerden bulabılırız ya.fazladan veya yaptırabılecek olan varsa valla cok sevinirim

Alım-Satım bölümünde sanırım sabit başlıkta biri eksik parçaları getiriyor onda olması lazım bir sor istersen.

Geri