Ankara Retro Buluşması, 12 Aralık 2015, Cumartesi 19:00

:) şaşa işi kolay. Ankarada duyurusuz özelden bile bir manga adam istediğinde bir araya geliyor. Ben kendi adıma geyiğinde ötesinde fikir alışverişi ve paylaşılan tecrübeleri duymaktan çok keyif alıyorum. Bu vesileyle bir araya gelmek sohbetlemek işin birde kaymağı. İyi fırsat derim gelmek isteyen herkese kapımız açık. Hatta tecrübe birikimlerini kayıt altına alalım ve ankara ilede bu toplaşma sınırlı olmasın . Periskop açalım :) şakası bir yana buyurun tarihe ve aksiyonun mahiyetine karar verelim.

:) şaşa işi kolay. Ankarada duyurusuz özelden bile bir manga adam istediğinde bir araya geliyor. Ben kendi adıma geyiğinde ötesinde fikir alışverişi ve paylaşılan tecrübeleri duymaktan çok keyif alıyorum. Bu vesileyle bir araya gelmek sohbetlemek işin birde kaymağı. İyi fırsat derim gelmek isteyen herkese kapımız açık. Hatta tecrübe birikimlerini kayıt altına alalım ve ankara ilede bu toplaşma sınırlı olmasın . Periskop açalım :) şakası bir yana buyurun tarihe ve aksiyonun mahiyetine karar verelim.
Hocam buluşmaya gelemeyeceğim fakat 3 hafta sonra Ankara'dayım. Fırsat bulursam 5 saat kiralayacağım sizin stüdyoyu. :)

Arkadaşlar,

Tarihi belirlemeye çalışıyoruz, özellikle Ankara dışından gelecek arkadaşlar, takvimlerini iletebilr mi, lütfen, size uydurmaya çalışalım, biz bir şekilde görüşürüz...

Sevgiler ve saygılar...

Sevgili Arkadaşlar,

Aktiviteyi 12 Aralık Cumartesi yapalım diyoruz...Ankara dışından gelecek arkadaşlara kalacak yer de ayarlayabileceğimizi değerlendiriyorum...

P.S. Bu arada, umarım katılabileceğim, maalesef o haftasonu yoğun olacağım...

Sevgiler ve saygılar...

Ben bilhassa @Grundar ile tanışmak için katılacağım. Adam resmen devlete ailesinden feragat edecek kadar sahip çıkan ketum memur gibi :D Rahmetli dedemi hatırlatıyor bana. 40 yıl Milli Eğitim'e hizmet edip emeklilikten sonra bunamıştı.
İyi insansın belli ama yüzyüze gelip bir takılmam lazım. :)

Ben bilhassa @Grundar ile tanışmak için katılacağım. Adam resmen devlete ailesinden feragat edecek kadar sahip çıkan ketum memur gibi :D Rahmetli dedemi hatırlatıyor bana. 40 yıl Milli Eğitim'e hizmet edip emeklilikten sonra bunamıştı.
İyi insansın belli ama yüzyüze gelip bir takılmam lazım. :)
Düpe düz utandım yaw :oops:, bu güzel sözler için çok ama çok teşekkür ederim (y)...Ama 12si benim durumum pek belli değil, hatta katılmam çok zor :(, ama duygularımız karışılıklı, Retro olmasa da mutlaka tanışmak isterim...

Sevgiler ve saygılar...

Geri