Engl Ironball Hakkindaki Düşünceleriniz ?

Burada 1x12 V30'lu kabinin fiyatı bu:

http://www.peramusical.com/?urun-231-E112V-1x12-Vintage-30.html

Bence pahalı. Bunu alana dek sarıp sarmalayıp yanında bir tane V30 hoparlör al (Avrupa fiyatı 78 euro civarı), marangoza ölçülere bir kabin kestir biçtir, deri ile kapla daha ucuza gelir bence. 635 euro bu, iyi bir amfi parası.
Yahu böyle saçmalık olur mu bunlar bu fiyatlar çıldırmış. Ben daha bir iki ay olmadı 1740 liraya 4X12 Blackstar S1 kabin aldım v30 yüklü. Harika bir kabin, forumda 2x12 si de 1100 liraya hala var. Onu geçiniz 2X12 MESA kabini de 1200 liraya aldım. Yahu SRV de 990 dolara JCM 800 2X12 combo vardı, al yatırım olsun, ismi olsun cismi olsun. Bu kadar kolay mı para kazanmak yahu? Bu fiyatları koyanlar böyle düşünüyor herhalde.

Kabine bağlamadan sadece kulaklıkla kullanılabilir mi ?
grado sr60 kullaklık ile denedim tatmin ediyor. gerçi düşük volümlerde performansı gayet güzel bir amfi, kulaklığa mahkum olmaya da gerek yok; master + bağımsız lead volume + lead gain ayarlamalarıyla çok ses açmadan da güzel ton alınabilir.

not : kulak sağlığı için baya bir miktar tiz kısmakta fayda var. o da çok doğal bir şey simülatörden geçirmedikten sonra.

Son düzenleme:
Geri