Behringer Gm108 Için Ton Paylaşımı

Bu amfiyi kullanan arkada$lar ii bir ton alıyorsa neyi hangi kademeye getirerek o tonu aldığını bizimle payla$abilir mi?

Örneğin ben

Drive:10
Amp:Brit
Mode:Hot
Speaker:Uk
Low:8
Mid:8
High:8
Master:2.5

ve gitardan sesi son ses açın ev için mükemmel sert bir distortionlu ses olur.Payla$ımlarınızı bekliorum.

Edit:Yanlı$ yere açıldığını anladım bu konunun yetkililerden konunun gerekli yere ta$ınmasını talep ediyorum.

Gt2 sans amp ın bir modelidir. ayrıca behringer bu pedalı gdi21 adı altında kopyalamıştır sanırım senin amfini üzerinde de gdi21 in mid ayarlı olanı var.

Drive:10
Amp:Brit
Mode:Hot
Speaker:Uk
Low:8
Mid:8
High:8
Master:2.5

tabi bunlardan anladığım kadarıyla:) yani üstünde amfi modellemeleri var.(Tweed,Brit,Calif)

janmoreye demiş ki:
Önemli olan bir tek düğme var, o da gain, ben kendi amfimin gainini 10 da kitledim artık başka şekilde ayarlanmıyor amfi. Zımba gibi ses veriyor.

Selam janmoreye, benim arkadaşımda bir amerikan behringer vardı gain düğmesini bozmuştu hep 10da durdugu için ama şimdi daha iyi ton alıyormuş o yüzden. Nasıl olabiliyor bu arkadaşta bu olay?

ozibozi demiş ki:
janmoreye demiş ki:
Önemli olan bir tek düğme var, o da gain, ben kendi amfimin gainini 10 da kitledim artık başka şekilde ayarlanmıyor amfi. Zımba gibi ses veriyor.

Selam janmoreye, benim arkadaşımda bir amerikan behringer vardı gain düğmesini bozmuştu hep 10da durdugu için ama şimdi daha iyi ton alıyormuş o yüzden. Nasıl olabiliyor bu arkadaşta bu olay?

Biri bu arkadaşı atsın forumdan.

DreamofStyks demiş ki:
ozibozi demiş ki:
janmoreye demiş ki:

Biri bu arkadaşı atsın forumdan.

Neden? Bir derdin varsa paylaşmanı isterim 'arkadaş'.

ozibozi

Cevaplar: 9
Görüntüleme: 163
MesajForum: Müzik Enstrümanları Tarih: Çrş 02.08.2006 13:51 Konu: Akustik gitarla sert ton alınabilir mi?
Bir arkadaşım bunu denemiş ve o tok,dolgun ve jınjınlı tonları aldıgını belirtti bana. Ama onun amfisi mesa bugiymiş. Ben de şimdi pevey amfi ile denesem bu tarz bir şeyi olabilir mi mesela?

ozibozi

Cevaplar: 185
Görüntüleme: 9764
MesajForum: Müzik Enstrümanları Tarih: Çrş 26.07.2006 14:48 Konu: gitar mı çalıyorsun bir de bunu izle
Günde 8 saat çalişsam Malmstin gibi çalabilir miyim? Bir arkadaşım çalabileceğimi söylemişti..

ozibozi

Cevaplar: 960
Görüntüleme: 33100
MesajForum: Müzik Enstrümanları Tarih: Cum 04.08.2006 12:48 Konu: Boss GT-8
selam ben det metal çalmak istiyorum, jınjınlı çatlak tonları elde etmek mumkunmudur bu alette?

DreamofStyks,
O kadar sorularım içerisinde senin cevabını göremedim,eger cevap yazsaydın ve buna ragmen rahatsızlık duydugunu belirtseydin anlardım,ama bir kere bile yardım etmemişsin,üzüldüm.
Sonuçta ben bu işe yeni başlıyorum bilgi eksikliğim var sürüyle ve bunları kapatmaya çalişacağım,bunun seni rahatsız eden tarafı nedir?

dreamofstyks,abi seni tanıyorum forumdan harbi çok bilgili bi arkadaşsın hatta ders aLmak isterim senden :D anladıım kadarıyla arkadaş yeni ve bilgileri de kulaktan dolma bilgiler gibi duruyor..Bir şans tanıyalım ogrenmesi için..SAygılar..Topic kaldıgı yerden devam etsin tartışmaya gerek yok..

Geri