Logo Tasarlayanlar

arkadaşım da söyledim kabul etti en kısa zaman da (yani birazdan) turkrock üye olcak..ordan irtibata geçebilirsiniz...nick'i derunii muhtemelen bu topic yazar ne yazıcaksa kolay gelsin başarılar!...

bahsedilen arkadaş bnm ;) grfikte okumaya bu sene başladım ama kendi kendimi şimdiden geliştirdim... elimden geldiğince size yardımcı olmaya çalışırım ve bu bnm için büyük bi zevk olur... pm atrsanız konuşuruz ;)

Araya girmek değl derdm önce onu belirtym.Topic çok iyi olmuş bu işle uğraşanlar burada toplnsa,talep edenler için kaynak görevi görür.Güzel santlar resm mezunuyum ve aynı alanda yüksek lisans yapmaktaym,ayrıca uzun bir süredir logo tasarımı v.b. grafik işleriyle ilgileniyorm ilgilenenler özel mesaj atarak ulaşabilir ve istek durumunda portfolyomu görebilir.Müzkten para kazanıyorm şu an hoşuma giden projelere(underground diyim kalanlar hiç sevinmesn) karşılıksız bişeyler hazırlayabilirm.amatör ruh ölmesn dimi.saygılarr

çok profesyonel değilim ama mütavazi bişeyler isteyenler mesaj atabilir :) yaptıklarıma imzamdaki linkten ulaşabilirsiniz

çok pro değilim hobi amaçlı uğrasıyorum ama cuzi rakamlara yaparım kapak logo web sitesi gibi işleri.

web işinde yeniyim henuz ilk sitem.
www.fizyoterapiverehabilitasyon.com/geriatri
daha önce bi kaç albumlü gruba myspace tasarımı yapmıstım bide.ama myspace öldü artık.

aşağıdaki foto çekimleri tasarımlar logo vs tamamen bana aittir. foto çekimi konusunda cok pro değilim. makinem dandik biraz

retro_by_rompeprop-d5a1ts2.jpg
time_by_rompeprop-d5a2gbe.jpg
e461fbc969bb615b540ab9265b1023a1-d5a1rea.jpg
fuck_mp3_by_rompeprop-d5a1mov.jpg
interment_by_rompeprop.jpg
surofhest_by_rompeprop.jpg

noname_by_rompeprop.jpg

bu çalışmada sadece logo bana ait
703883_10152328301995548_1052053258_o.jpg

330870_10151926815345548_1029579280_o.jpg

Geri