Kery's

İkinci kişi Ankara Hukuk'un güzide şahsı Çağrı. Kendisiyle sadece bahar şenliğinde biraz muhabbet etmiştik ama bu sene Siyasal-Hukuk-İletişim ayrımı yapmadan okulun altını üstüne getireceğiz beraber. :LOL: Çok gaza geldim lan Caner. :LOL:

deerrudolf demiş ki:
İkinci kişi Ankara Hukuk'un güzide şahsı Çağrı. Kendisiyle sadece bahar şenliğinde biraz muhabbet etmiştik ama bu sene Siyasal-Hukuk-İletişim ayrımı yapmadan okulun altını üstüne getireceğiz beraber. :LOL: Çok gaza geldim lan Caner. :LOL:
:seytan

çağlara da bek vokal yaptırcaktık kuşadasına gitti fiyar :D

Ya mbr, be Bushe , ist ten hani hatirladiniz mi, kusura bakmayin, ben bi eseklik edip zamaninda indirmedim sarkinizi, simdide linki olmus ne yapmaliyim acaba, lutfan yardimci olun ne olur....

kayıdı dinledim çok güzel olmuş elinize sağlık...daha önce dinledim ama şimdi yazma fırsatım oldu...burda bafrada bu cover ii karşılandı :d
hain gecelerin tablarına baktım etkileyici! Kolay Gele

bafraya sevgilerimizi yolluyoruz, bafra power arkamızdaysa kerizin sırtı yere gelmez:D

sınav, tembellik vs nedenleriyle 1 senedir kaydını yapamadık hain geceler'in. 1-2 ay içinde iki şarkı yapıcaz, mustafa topaloğlu'ndan gerizekalı sevgilim adlı eseri de seslendirecez. bir bunlar bitsin de hain geceler olayındaki gibi yeni bombalar verip 1 sene kaybolmak istemiyorum. bomba şarkılar var daha.

sevindim bu habere.. 4 gözünen beklik. bende çıkarcam bi demo tarkan - Yakalarsam pat küt (zınk zınk) hadi kolay gele önce siz :D

Geri