Guitar Pro 6 Yardim

C

CanZeray

Merhabalar. guitar pro 5 kullanıyordum ve guitar pro 6 ya geçmeye karar verdim. gp5 de rahatça % lik kısımdan notaların sürekliliğini ayarlayabiliyordum fakat gp6 da sürekliliği ayarlayabildiğim 2 tane şey var "dotting" diye adlandırılan onlardanda birisi tek nokta ötekiside çift nokta ile simgelendirilmiş bir şey bu ikisinin arası bi nota sürekliliğine ihtiyacım olduğunda öylece kala kalıyorum nasıl farklı nota süreklilikleri yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhabalar,

Onların hemen yanında bir bölüm var, oradan yapabilirsiniz...
Belki şu videonun da yardımı olur;

Sevgiler ve saygılar...

Dosyalar

• upload_2014-8-12_13-39-30.png
    upload_2014-8-12_13-39-30.png
    11.1 KB · Gösterim: 499
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlginiz için teşekkür ederim fakat bu işime yaramadı :( guitar pro 5 deki sol taraflara doğru üstte notaların %lik sürekliliklerini belirliyorduk onunla aynı görevde olan şeye ihtiyacım var... mesela nota ne yarım vuruş olacak ne 1 tam vuruş olacak 0,75 lik notaya ihtiyacım oluyo bunu da nasıl yapıcam bu proğramda bulamıyorum...

Önce notayı, yarım yapınız, sonra onu "." ile buçuk yapınız, işte oldu size 0,75...Eğer halen desteğe ihtiyacınız varsa, ÖM atınız, dosyayı alır GP6'da düzeltir size mail atarım...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bi saat önce yapmıştım olmamıştı kafam yerinde değildi sanırım, şimdi oldu ilginiz için tekrar çok teşekkür ederim :) bir de guitar pro 6 da çello gibi yaylı enstrumanlara ton ayarlamak istiyorum fakat güzel bir ton bi türlü yakalayamiyorum öneriniz varsa dinlemek isterim

Gp6 serbest mesur yazma imkani varmi?
Tab partisyonun en basina ölçü birimi koymadan yada ölçü icine serbest yazim gibi bir yerlerden bu ozelligi acip kapamak mumkun mu?

Geri