The Next Highway (Post Hardcore/Emo) - Ankara

Hehe ben hic oturmadim cocuklar merak etmeyin! Bence de aceep iyiydiniz! :alkıs Buraya konserle ilgili bir kac not duseyim de okuyanlar sasırsın! İlk olarak eminim ki konserdeki seyircinin buyuk bir kısmı punk grubu olarak sadece Sex pistols ve offspring biliyodur(ben de bu kitleye giriyo olabilirim..) onun icin belki ayaga kalkmamıslardır.. ve özellikle Sex Pistols'dan dolayı enstruman hakimiyetinin punk gruplarında dusuk oldugunu dusunuyolardır (ben bu gruba da dahil olabilirdim ama galiba değilim... 8) ) Boyle bir sartta 16 yasındaki (umarım dogrudur) The Next Highway elemanlarının gosterdiği performans onları cok sasırtmıstır! Özellikle gitaristiniz ve en cok da davulcunuz ensturmanına aceep hakimdi! Benim icin konserin en iyi yanı ise punk'a uyarlamnıs Painkiller-Breaking the Law ve Holywars girisi idi! icinizde metal ruhu olduğunu gormek cok sevindirdi! Son olarak konser sonrası insanların yorumlarından bahsedeyim; herkes muhtesem oldugunuzu ileride cok basarılı olacagınızı dusunuyo ve herkes sizi dinlemekten cok mutlu! Ayrıca ROCL;K SENLİÐİ amatör gruplara destek olmak konusunda izlediği yolda sizle birlikte cok basarılı bir adım atmıs da oldu... Umarım ileride headliner olarak goruruz sizi! İCİNİZDEKİ METAL RUHUNU KAYBETMEYİN! :metalhead :metalhead

abi çok saol ya ben baya bi morali bozmuştum konserden sora çünkü baya bi aksaklıklar oldu..ben aksadım bikaç kez,gitarların jakları çıktı vs vs....ama bugün bizi beğenen bi kişinin bile olması açıkçası çok mutlu etti beni çünkü hiç beklemiyodum..bizim için zamanını ayırıp bizi dinleyen,beğenen-beğenmeyen herkese çok teşekkür ediyoruz..diğer konserlerimize de bekleriz ve onlar da çok daha iyi olacağımızı düşünüyorum..görüşürüz..

dedim orda da çok başarılıydınız, çoğu insanı şaşırttınız, insanlar beklediklerinden fazlasını adlı, yaptığınzı kolay değildi, sizden 6-7 yaş büyük adamlarla sahe paylaştınız. helal olsun.
tebrikler.

beyler bugün mimarlığın orda da konuştuğumuz gibi, bugün sizi izleyemedim ama izlediğim performanslarınız çok iyiydi. yüzünüz asıklığı geçmeli bence... Cenk kızar sonra :D aslında daha iyiyi yapmak istemeniz güzel ama kendinizi beğenmeme olayına fazla kaptırmayın derim ben.. Gayet iyisiniz, hepinize de aşık olacak kızlar çıkar, sıkmayın ;)

saolun arkadaslar.bizim icin ozellikle benim icin cok iyi bir konser degildi.tam olarak istedigim gibi olamadım buna aksiliklerde eklenince morali de cok bozdum dolayısıyla.cok tesekkurler gorusleriniz ve yorumlarınız icin ayrıca bizi izleyen begenen-begenmeyen,yorum yapan herkese de ayrica tesekkurler.umarım baska konserlerde daha iyi bir sekilde karsınızda oluruz...(Not:konseri izleyen herkes lutfen yorumlarını bizden esirgemesin onlara cok ihtiyacımız var!!!)

ya moralinizi bozmanıza hiç gerek yok.. ekşi sözlüğe de bakın herkes güzel şeyler yazmış sizin için.. odtü müzik toplulukları 9 rock şenliği başlığında..

saol deniz.. :D hakkaten de şimdi baktım sözlüğe baya beğenen olmuş ehue :) teşekkürler herkese beklediğimizden çok daha iyi tepkiler aldık..dediğimiz gibi ilerde daha iyi performanslarımızla karşınıza çıkmayı istiyoruz..

abi nedir bu ya herkes tutturmuş kız.. :? hadi kız ark.ımız yok ama niye bunu bu forumda konuşuyoruz..yanlış anlaşılmalar olucak sora :? ama bi kız ark.ım olsa da fena olmaz 8)

tnh dan acaip umutluydum rock şenliği öncesi ve tnh umutlarımı boşa çıkarmadı hepinizi tebrik ediyorum beyler ve 2 yıl içinde headliner olmamanız için hiç bir sebep göremiyorum...
Abilerinizle paylaştığınız sahnede birçok gruba taş çıkardınız ellerinize sağlık,sakın durmayın ve devam edin...

özgür (direct) sizi görüNCe "oLm ya$lanmışız"dedi..
in$aLLah aynen boLe devam edersiniZ de kursHitciimin dediii gbi headLiner oLarak goruruz szi festivaLLErimizde..
ve insaNLAra yaşLandıını,zamanın geçtiini hatırLAtırsınız her seferinDE..
hadİ seLametLE...

hehe mt.ye çok teşekkür ederiz organizasyon güzeldi :)
ama şu türkçe hatalarına biraz daha dikkat ederseniz daha iyi olucak valla,forum kilitlenmesin dikkat

Abi ben şu kız olayına değinmek istiyorum herkesin bundan bahsetmesinin asli sebebi konser çıkışında O.D.T.U'de bütün kızların sizin çok şirin olduğunuzu konuşuyor olmaları! Valla bilmiyorum artık...

Maşallah maşallah :)

Ben sizi odtüde dinledim ilk çıktığınızda noluyoruz oldum da grubunuz iyiymiş baya, besteler falan baya güzel de sözlerinin ingilizce olması biraz sakat.
Yani bana göre, çünkü düşünüyorum da athena bile 4. albümüne ilk defa ingilizce şarkı koyacak oda 3 tane sadece, türkçe sözlü beste yaparsanız ticari anlamda da başarılı olacağınıza inanıyorum eyvallah.

Geri