The Next Highway (Post Hardcore/Emo) - Ankara

evet odious güzel demişsin :) neyse önümüzde bikaç organizasyon var gibi gözüküyo bakalım onlarda bi aksilik çıkmaz heralde..
şöle adam akıllı bi demoyu da bu yaza çıkartmayı düşünüyoruz artık..

evet duyduguma gore ankaralı gruplardan olusan toplama bi albumde the next highway de olcakmıs...merakla bekliyorum.. grup uyeleri bu konuda biseyler soylesin lutfen..

evet bende duydum ooyle bişi ve underground grupların geniş kitlelere ulaşması açısından cok onemli..

umarım katılırsınız tnh..

ayrıca daha cok bilgi verirseniz sevinirim..

ya benim bildiğim çok da birşey yok aslında..ama güzel bir düşünce..işte elimizde bir kayıt vardı onun vokallerini de girip vercez heralde..
ayrıca temmuz sonu gibi falan da demo çıkıcak gibi gözüküyo... :D

stüdyoda vokalsiz ve dooru dürüst gitar olmadan dinlemiş olmama rağmen çok tuttum.. şarkılar bayaa iyiye benziyo.artı elemanların yaşlarına göre hakimiyetleri çok iyi ensturmanlara...bravo diyorum...ve başarıların devamını diliyorum...allah aynı sahneyi paylaşmayı nasip etsin hepimize:)

bizden de köpeklere selamlar..(sokak köpekleri mi oluyo?)
nese mustafa çok sağol abi..umarım bi gün aynı sahneye çıkarız..icecream boyband var en kötü ihtimal :) şaka bi yere,birlikte çıkmayı çok isterim,dengesiz herifler,the next highway ve icecream boyband :)
sparky,sen de sağol abi..bakalım umarım bi aksilik yaratmaz demo için şöle size de güzel bi demo ulaştırırız.. :)

yahu bu gençlerin müziğinin bir kısmını dinleyebildim (reklamsal)
iyi gözüküyorlar

bu haftasonu tam dinleyecem inşallah, o zaman daha sağlıklı yorum yaparım

gençler demo felan yapacak umarım evet.

nihayet dinledim bunları

coverları iyi yapıyorlar
antiflag falan çok başarılı
ama sözüm kendi bestelerine

altyapı olarak çok sağlam...örnek aldıkları grupların kalitesinden olsa gerek.

emo punk, emo core adına ankara'yı başarıyla temsil edip geri kalanların eline verecekler bence

davul işini ciddiye alıyor özen gösteriyor
gitarist yaratıcı
vokal genç yaşına rağmen iyi işler yapabiliyor (ısrarla rancid söylesin derim...evet evet rancid coverlayıp milleti dumur etmek)
bass ise zaten ayrı bir duruş ayrı bir karizma, genelde müzikal açıdan normal dinleyiciye göre farkedilmese de ya da geri planda kalsa da iyi bir dinleyici yaratıcılığını ve back vokale olan katkısını farkeder.

genç bunlar..helal olsun diyorum
tam gaz devam

20 haziran saklıkentte göreceğiz evet evet.

hepinize teşekkürler..gelecek sene öss olcak hepimizin başında malesef 8-9 ay ara vericez :( ama kazasız belasız atlatırsak tam gaz devam etcez..zaten bugün eren(durak).le de konuştuk 20 haziran işi güzel gözüküyo,sağolsun uğraşıyo da..bakalım ona bekleriz herkesi güzel bişey olcak bi aksilik çıkmazsa..

Kesin gelirim eğer gerçekleşirse! Tabii bir aksilik de olmazsa! :LOL:
Ayrıca hep belirttiğim gibi demonuzu da büyük merakla beklemekteyim! Güveniyorum size, sonuna kadar da destekliyorum! :p

TNH e güven sonsuz. Daha iyi yerlere geliceksiniz umarız. zaten tarzınız insanın iyi hissetmesi için yeterli...

konsere tabiki bekleriz ama bakalım olcakmı pek bi ses seda çıkmıyo..9 gün bişey kaldı hala afiş falan yok nolcak bilmiyorum..ama onun dışında tarihi belli olmayan bikaçşey daha var gibi gözüküyo..bi kesinlik kazansın onları da duyurucam.. :)

Geri